Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik lehetnek a jelei ha...

Mik lehetnek a jelei ha valakivel földönkívüliek kísérleteznek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 20:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%

Nem, a hajhullás, ínyvérzés arra utal, hogy nem jársz fogorvoshoz.


Az orvosi eredetű álmok arra, hogy tudod, hogy rohad a fogad,csak nem mersz elmenni.


A kékes dolgok látása pedig arra, hogy szemészhez sem jársz.

2017. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%

Ha valakivel földönkívüliek kísérleteznek az bizonyára tud róla mert ugyanazon a kísérleten együtt dolgozik a földönkívüli kollégáival.

Inkább arra gondolhattál hogy valakiN kísérleteznek a földönkívüliek és ekkor már ő a kísérletek alanya.

2017. máj. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Mi barátságos lények. Nem kísérletezünk emberek.
2017. máj. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
van egy facebook csoport erre, én is csatlakoztam, de sajnos nagyon sok a kamu feltűnési viszketegségben szenvedő egyén, úgyhogy ezzel számolj, ha tényleg érdekel
2017. máj. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Kizárva, nem kizárva, bajod lehet ott legfelül!
2017. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Helyes válasz ***** válasza:
Ebben az értelemben nincsenek földönkívüliek ahogy te hiszed.Vannak földön kívüliek,de ők mindig is itt voltak,vannak az emberek közt,emberekben.Ez van.Senki nem műt meg.Ha műtétre vágysz,orvost kell választanod.A magasabb entitásoknak nincs szüksége műtétekre,ők a legkissebb atomi részeddel is tisztában vannak,anélkül,hogy hozzád érnének.Jók és gonoszak,küzdenek a lelkedért!
2017. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Már nem kísérleteznek. A kormányuk megtíltotta állatokon való génmanipulációt.
2017. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Miért ne kísérletezhetnének? Az emberek is kísérleteznek állatokon, meg felboncolják őket hogy megtudják mi van belül. Sőt, ha az emberiség egyszer eljut egy idegen bolygóra, ahol alacsonyabb rendű életformát talál, tuti hogy abból is szétszedünk majd párat...
2017. máj. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én abból jöttem rá, hogy kísérleteznek rajtam, hogy kinőtt az amputált ujjam. Illetve hát 3 is nőtt helyette.
2017. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 dragon7 válasza:
Földönkívüliek léteznek. Az emberek a világűrben. :DDD
2017. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!