Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez lehetett UFO? Mi más lehetett?

Ez lehetett UFO? Mi más lehetett?

Figyelt kérdés
Az incidens pár éve történt, augusztusban Gyulán, a családdal éppen csillaghullást néztünk. Az egyik feltűnően fényes üstökössel egy időben feltűnt valami más is az égen, és történetesen csak én láttam :D egy nagyon gyorsan repülő, halványzöld fénnyel égő, pontokból álló háromszög alakú objektum szelte át az eget, viszonylag közelinek érzékeltem. Egy ideig kísértem szememmel útját, majd eltűnt. Érdekesség, hogy nem villogott, nem volt hangja, s baromi gyorsan repesztett. Családomat nem nagyon érdekelte, a hullócsillagok sokkal jobban lekötötték őket, s elintézték annyival, hogy katonai repülőről lehetett szó. Végül is, ez egy elfogadható magyarázat lenne, de pár éve láttam egy videó YouTube-on, hogy UFO Békéscsaba felett (ami közel van Gyulához), s ugyanazt a jelenséget mutatták be. A videót sajnos azóta törölték. Vélemények? Mi lehetett ez? Esetleg valaki látott már hasonlót?

2017. jún. 4. 23:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha több üstökös egyidejűleg volt látható meteorzápor közepette, akkor egy UFO már bakfitty.


Minden UFO, ami repül és nem ismered fel, hogy micsoda.

2017. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!