Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A fekete ruhás emberek létezne...

A fekete ruhás emberek léteznek szerintetek?

Figyelt kérdés

Állítólag olyankor jelennek meg, amikor valakik UFO-kkal kerülnek kapcsolatba és meggyőzik őket, hogy ne beszéljenek róla senkinek. Állítólag van egy tudat módosító, emlék kitörlő készülékük is - a Men In Black című filmet is róluk mintázták. Egyes elméletek szerint nem is emberek, hanem ők is idegenek vagy androidok. Ti mit gondoltok erről?


Náhány leírás: [link]



2017. júl. 10. 16:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
elmult nap ezel kapcsolatos kérdéseimet vagy törölték vagy szimplán eltüntek
2018. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Blue Child válasza:
Léteznek, én láttam őket. Már csak az a furcsa benne, hogy semmiféle ufót nem láttam annak előtte. Azazhogy, furcsaságokat láttam. Kb. 10 éves lehettem, amikor az elsőt és utána többet is. Mivel simán hülyének néztek volna, ha nyilvánosságra hozom, senki nem tud arról, amiket láttam. Amikor a fekete ruhások megjelentek, kb. 30 körül voltam. Jó húsz évvel később jelentek meg. Egyáltalán nem hasonlítottak a temetkezési vállalat embereire. Szinte tetőtől talpig feketében voltak és az autójuk is fekete volt mindegyiknek. Viszont én 1-2 őn láttam érzelmi jeleket: megdöbbenést, elfáradást... Mégis lehetett érezni, hogy valami nem normális folyik itt. A többi fekete ruhás alakon - kb. 15-öt is láttam, aki gyanús volt és nem e világinak tűnt - nem volt semmiféle érzelem. Arcuk rezzenéstelen volt. Furcsa ruhákat viseltek: volt olyan, hogy a nyári forróságban tetőtől talpig be voltak öltözve, de nem úgy, mint egy egyszerű ember, mert azok is beöltöznek néha, hanem lehet rajtuk érezni, hogy mások, mint a többiek. Volt, hogy csak hetekkel később esett le a furcsa ruházatuk. Persze olyan is volt, aki nem volt felöltözve nagykabátba télen, amikor irtó hideg volt és olyan is, akinek az autójának a csomagtartója mint ha ----- na pont ez az, amit nem írok le.
2021. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!