Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Űrhajó roncsot találtak a Marson?

Űrhajó roncsot találtak a Marson?

Figyelt kérdés

Mióta elérhetővé vált a Google Mars applikáció az UFO hívők minden egyes képkockát alaposan szemügyre vesznek, így van ez az általam említett felvételről is. Miután kiszúrták az űrhajónak látszó objektumot feltöltötték a YouTube-on. Mit szóltok hozzá?

https://www.youtube.com/watch?v=or_PXyHTxTk



#Mars #űrhajó #űrhajóroncs #google Mars
2017. aug. 17. 18:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Inkább úgy néz ki, mint valami edény. Persze lehet, hogy "E.T." felejtette ott.
2017. aug. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
a hatos válasz vicces, felpontoztam
2017. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Wadmalac ***** válasza:
84%

"Crashed UFO or Underground Base Entrance on Mars"


Ühüm. Lezuhant ufó meg földalatti bázis bejárata biztosan olyan állatira hasonlíthat egymáshoz.


Természetesen itt a Földön is ugyanolyan egy lezuhant Szojuz, mint Pista bácsi borpincéjének a lejárója.

:D

2017. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
12%
Aztán ki tudja, ha ott tényleg vannak ilyen tárgyak, akkor az is lehet, hogy anno mi hagytuk ott. Egy elmélet szerint talán mi vándorlunk bolygóról bolygóra, ki tudja.
2017. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
100%
Nemrèg olyan munkàn volt hogy egèsz èjszaka egy zùzottköves talajon kellett sètàlgatnom. Na elkezdtem úgy vizsgàlni mintha a mars felszìne lenne. Rövid időn belül nèhàny nègyzetmèteren talàltam emberi arcot, ufófeljet satöbbit. Ha több millió kèpet kèszìtettem volna szerintem lett volna benne kiskutya, hòember meg helikopter is. Ahhoz kèpest ez a kèp egy semmi. Màr bocs...
2017. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.Némelyek feltételezik,akár tudni vélik,hogy innen-onnan érkezett lények itt vannak a Földön és a szomszédos égitesteken,ez ugyan nyilván nem lehetetlen,de nem is bizonyított.

Eredeti marslakók ?-igen régen talán létezhetett élet a Marson,de csak kezdetleges-és mikroszkopikus méretű-élőlényekre kell gondolni,űrhajózni aligha tudtak.

Ha az esetleges "odatelepült" földönkívüliek járművét találnák meg,az mit eredményezne?Semmiképpen sem az idegenek ittlétének fel-és elismerését.Az ufófanatikusok enélkül is hisznek benne,mások csalásra,vannak,akik az amerikai kormányzat titkos tervére gyanakodnának.Legfeljebb kisszámú racionálisan gondolkodó szakértő vizsgálná meg,akarná és tudná megvizsgálni a dolgot reálisan.

Űrhajónak látszó objektum...Hallottál a Mars-arcról?Sziklákból álló képződmény ,ami távolról egy fél emberi arcnak látszik.A marslakók üzenetének hitték,amíg nem sikerült közelről lefotózni.Kiderült a természetes eredete...

2017. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik mintha valami marsszonda darabja lenne. Lehet hogy a szovjetek balul elsült űreszköze van a fotón. Egyet nem értek, ha a marsjáró meglátta miért nem ment közelebb hogy megvizsgálhassa? Nekem gyanús a dolog.
2017. okt. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 TappancsMancs ***** válasza:

#7 "Én is a videóban láttam. Gondolom a blogukon teszik közzé, miután elmentik a képet és utána feltöltik a YouTube-on is. "


A gondolom kevés ehhez. Nem vagyok ellene bárcsak találnának ufo roncsot a Marson. Megnéztem a videó linkjeit és egyik se NASA link és sajnos a blogjuk linkjén fent van ez cikkben de ott se NASA linket mutat ahol eredeti NASA linket ír.

2017. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Egyet nem értek, ha a marsjáró meglátta miért nem ment közelebb hogy megvizsgálhassa? Nekem gyanús a dolog."


Több okból nem mentek oda.


1. A marsjárónak elég komolyan megtervezett programja van, hogy hova menjen, mit kell elérnie, megnéznie.

Ha minden egyes, ufómániásnak furcsa kavicshoz odaküldözgették volna, még a tizedét sem járta volna be a megtett útnak.


2. A Curiosity nem egy felturbózott Humvee. Jól meg kell gondolni, hova kergetik oda, ha egyszer megborul, elakad, lőttek az egész küldetésnek. Ennek megfelelően a biztonságos útvonal tartása nagyon fontos.


3. A Curiosity képeit elemző csapat nem szenved mániákus pareidoliában. Vannak ott geológusok is, ők elég sokféle követ láttak már életükben és nem vetődnek minden árnyékra.

2017. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!