Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megdönthetetlen bizonyítékok...

Megdönthetetlen bizonyítékok kerültek elő Mexikóban: az ősi idegenek tényleg léteztek?

Figyelt kérdés

Igazábók kérdés, mert miután meghallgatja az ember a másik felet, utána jelenthető ki, hogy igaza van. Szóval a cikk magáér beszél [link]


Itt rögtön az első képen amin egy kerek fejű idegen kakil vagy ül. Pont ez a bizonyíték, hogy nem lehet ember, mert a mi testünk evolúcionálisan alkalmazkodott a bolygónkhoz és le tudunk úgy guggantani, hogy a popsink ne söpörje a földet, viszont az ő élethelyükön más a gravitáció másképp nőttek a csontjaik. Mellette a másik képen és lent látható, hogy ugyanolyan annunaki kopnyája van a rajzon, mint amilyenre torzították az egyiptomiak meg latin amerikaiak a fejüket, mert az annunaki koponyák ilyenek. Ezt már nem lehet magyarázni !


Nézd csak : [link] pont ilyenek a rajzokon egymástól óceánokkal elválasztott földrészeken, olyan ősi időkben, ahol nem volt hajózás. A pofázmányuk is ugyanolyan, mint egy mai idegennek a gülü szemek egybevágnak. Ezt nem lehet kimagyarázni.


Az első képen egy űrhajókart fog a kezében, egyértelműen egy bot van rajta amin struktúrák vannak kirajzolva és egy tárgyban végződik.Jobbra tőle egy csészealj van a feje felett. Véletlen lenne?


Alatta a képen egy hímestojás szerű távirányítót foghat. Amit fog annak struktúrája van és lekonyol a szája, nem örül neki. Ha valami szép dolgot, amit kézimunkázott volna fogna, akkor mosolyogna, mert azzal játszik, de mivel nemmosolyog, ez mutatja, hogy ez egy irányítópanel szerintem.


Csak véletlen lenne a hasonlóság? [link]


2017. szept. 19. 20:03
1 2
 11/15 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
82%
Én meglepődnék, valahol örülnék is, de nem ez a lényeg. A lényeg hogy a témakör még érdekes is lehet, de értsétek már meg hogy konkrétan EZ a honlap egy gagyiszarfoshülyeség ami rendszeresen hetet havat összehord a látogatottságért.
2017. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Íme ismét egy megdönthetetlen bizonyíték az idegen civilizációk látogatására. Az hogy erről a sajtó és a tudósok sem nyilatkoznak, igyekeznek eldugni a nyílvánosság elől a nyílvánvalót bizonyítja, ˙hogy a tudományt & a médiát is ugyanazon agymosó erő irányítja : a kormányok,háttérhatalom, akik ki akarják sajátítani a tudást,technológiát maguknak, hogy rajtunk uralkodjanak elmebeteg illuminatus vezetőik !
2017. nov. 3. 14:51
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, neked nem fáj a végtelen ostobaságod? Mert nekünk nagyon. Hol szeditek magadra ezt az elborult világképet? Miért jó nektek hogy mindent ami észt és jövőt jelentett és fog jelenteni az emberiségnek a tudománytól kezdve a gazdaságig, elutasítjátok?


Miért vagytok olyan egyszerűek hogy egy sima kép láttán elhiszitek a legabszurdabb dolgokat is? Miért olyan nehéz megérteni a különbséget a hivatalos régészet és a légből kapott hamisítványokat felmutató között? Értem én hogy izgalmasabb azt hinni hogy volt űrcivilizáció mint hogy a régmúlt kimerül pár törött agyagedény meg település feltárásából, de miért fáj nektek hogy a régiek fejletlenebbek voltak?


Egyáltalán miért utasítjátok el a tudományos és gazdasági fejlődést, mikor nyilvánvaló hogy az állítólagos ufóknak is végig kellett volna menniük ezeken a lépcsőfokokon hogy egyszer elég energiát tudjanak az uralmuk alá vonni ahhoz hogy idáig repüljenek? Vagy miért hiszitek hogy ez kamu, és ez esetben hol voltatok a fizika és biológia órákról?

2017. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Megnéztem a linkelt cikket és a fotókat. Az egész arra épül, hogy ugyan mi másért ábrázolhatták azokat az alakokat úgy, mint hogy földönkívüliek. Ez a "megdönthetetlen bizonyíték".


Szerintem viszont ez macska vagy valamilyen macskaféle fejének embertesttel való összekeverése. Sok kultúrában megtalálhatók ilyen keverék alakok. És ez nem bizonyítás akar lenni, csak egy másik alternatíva, és valószínűleg még több is van.

A fantázia hiánya nem bizonyító erejű.

2017. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
?
2018. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!