Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti lattatok mar ufot? Vagy...

Ti lattatok mar ufot? Vagy foldonkivulieket? Es ha igen akkor hol es mikor?

Figyelt kérdés
Csak ilyen meseket szeretnek hallani mert egyik csoporttarsam meselte hogy o mar latott es en meg gondoltam megkerdezem van e meg olyan aki szívesen elmeseli az ufos történetét.

2017. dec. 17. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Űrhajót láttam már. Gyorsabb volt mint egy repülő, fényes volt, de annyira nem repült gyorsan, szóval meglehetett figyelni egy kis ideig.Innen tudtam, hogy nem a Földről való. Keresztül ment az égen míg elnem tűnt.
2017. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
Őket még nem láttam de szervezetten tesznek fel ufós kérdéseket gyakorin és nem megy nekik a Magyar nyelv. Biztos rossz a fordítójuk.
2017. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy UFO, akit tisztán láttam egy holdfényes éjszakán, és végül vissza tekertem párszor. https://www.youtube.com/watch?v=msVo4fMwO7w
2017. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
annó mikor a reptoidok meg akartak inváziózni minket láttam ahogy rázuhantak a niburura és belement a nibiru a nullsíkba a flottával
2017. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Hogyne, többször is. Filmeken.
2017. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Alakváltó földönkívülit láttam. Még kisgyerekkoromban már sok éve. Egy falu határában bicikliztem és amikor megálltam pihenni akkor a fák között egy ösvényen láttam egy embert az úttól és felőlem távolodni. Feltünt mert öltöny féle ruhában volt és az nem egy falusi erdőjáró viselet. Hirtelen olyan volt mintha körülötte hullámozott volna a levegő és egy másik emberré változott és még a ruhája is más lett. Évek múlva amikor már nálunk is lett internet akkor rákerestem hogy ki látott még hasonlót.

Az találtam hogy közöttünk vannak az idegenek és ezek alakváltók. Ez egy Tik nevű idegen faj. Ezek a Tikok bárkinek az alakját fel tudják venni és nem ismert az eredeti alakjuk. Nekik köszönhető a sokféle észlelt idegen faj mert mindig más alakban lttatják magukat és még a szellem jelenségek mögött is ők állhatnak mert képesek láthatatlanná is válni. A szilárd tárgyakat mint pl a falakat át tudják változtatni időlegesen áthatolható anyaggá és át tudnak sétálni rajta. A Tikok nagyon fejlett technológiájú lények akik megfigyelnek és tesztelnek minket.

2017. dec. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Tegnap reggel hajnali órákba úgy 3-4 óra felé miközben dopta az asszony a tányérokat felém... Elöször nemtudtam azonositani.
2017. dec. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
6os: támaszd alá valamivel amit mondasz, de ne azzal, hogy sokan látták. Ha nem tudsz ilyet, akkor mondd hogy ez egy scifi sztori. Azaz mese. Az agyam elmegy attól hogy egy ilyen ostoba történetbe még azt is beleírod, hogyan hívják a Fajt. Mondd azt, hogy egyszer láttál egy furcsát de tényként beszélj róla. Jelenleg nincs olyan észlelés vagy alátámasztott info ami arról szól hogy bárki látogatná a földet vagy akár csak a naprendszert. Ez a helyzet.
2017. dec. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%

#4 Ez mikor volt? Mikor "állítólag" kihaltak a Velociraptorok? :O

#6 Nem lehet, hogy Orbán Viktort láttad? A Fidesznél mindenki alakváltó.

2017. dec. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Igen, én láttam egyet a Fiastyúk csillagképben, a Merope-ködtől egy fokmásodpercre.

Hihetetlenül gyors volt. Mire lefotóztam volna, már a Nebulában volt.

Egészen gyorsan forgott, cikk-cakkban haladt.

Ez 2002 május 8-án volt, 23 óra 51 perckor.

2017. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!