Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti lattatok mar ufot? Vagy...

Ti lattatok mar ufot? Vagy foldonkivulieket? Es ha igen akkor hol es mikor?

Figyelt kérdés
Csak ilyen meseket szeretnek hallani mert egyik csoporttarsam meselte hogy o mar latott es en meg gondoltam megkerdezem van e meg olyan aki szívesen elmeseli az ufos történetét.

2017. dec. 17. 13:30
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Már nem mostani kerdes de leirom

Kb 8-9 eves lehettem amikor neztem kifele az ablakon es meglattam 2 narancssárga fenylo gombit az egen szoltam anyanak es mar a fel utca azt nezte es egyre tobb gomv jott egymas utan. Mikor tavolabbra ertek elfeketettek es ilyen madarszeruve változtak de 2 el tunt meg mikor meglattam. Es a szomszed kissrac nagyon szerette vizsgalni az egboltot es egy csomo távcsője volt es ezeket is nézte. Szerinte urlenyek voltak. En nem tudom mik lehettek de nagyon para volt.

2018. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Amik. Buszmegállóhoz mentem figyektem 7óra feké hogy EGY csillag van az égen majd mikor idaértem a buszm.hoz

Eltűnt! De pont akkor pont akkor!



Egy másik tori de ezt tudom mi volt:

Olvastunk egy hirt hogy láthatjuk a marsot a nagyim nem tudta miaz és megnézte kint és én épp sültkrumplit ettem jön be mondja olyan mint egy csillagszoró én meg valamér a csillagszóró izéjére gondoltam amit meggyujtunk nem maga. A szikrázas.

El kezdtem mindani hogy uristen ne ez ufo!!!!majd késobb mindja ollan ovális kicsit rossz a látása és má nem is kértem a krumplit! Majd kimentem és akkor megnyugodtam


Egyszer filmnézés közbe jött egy repulo én aszittem ufo és brbujtam at àgyba kekapcsoltam a filnet



És felhőtlen êgen néha tunnek el fehér pottyok


Nagyin félek minde éjszakai dologtól nem is merek éjjel kimenni

2020. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!