Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti lattatok mar ufot? Vagy...

Ti lattatok mar ufot? Vagy foldonkivulieket? Es ha igen akkor hol es mikor?

Figyelt kérdés
Csak ilyen meseket szeretnek hallani mert egyik csoporttarsam meselte hogy o mar latott es en meg gondoltam megkerdezem van e meg olyan aki szívesen elmeseli az ufos történetét.

2017. dec. 17. 13:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10es: ez pont az az észlelés ami nincs:)
2017. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
88%

Én nem "sajnos", de talán ez így jó. Lehet ezzel hülyéskedni, meg minden, de egyértelmű, hogy ez nem mese. Az univerzum olyan elképesztően nagy, hogy fogalmunk sincs, abszolút reális, hogy látogatnak ide más idegen lények (mégha ez hülyén is hangzik).

A sándorfalvi ufoészlelő talán 1992 környékén teljesen igaz történet volt. Az is biztos, hogy sokfélék és mindegyiknek más szándéka van.

2017. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
14%
Hé haver, én spanomal egyszer olyat tekerünk hogy nem csak ufot de még sárkányokon lovagló beszélő majmokat is láttunk. Nagy flash volt.....
2017. dec. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Én láttam 2007 őszén, 8 éves koromban, egy parkban fel is vettem, bár csak én látom őket, mert én vagyok a kontakt.

https://www.youtube.com/watch?v=gK2UPyoxhgI

2017. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki gyakran láthat idegeneket, ugyanis Orbán és fideszes meg kdnp-s társai mind alakváltó reptoid-ember hibridek.
2017. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mindenki, aki szembe jön velem az utcán az földön kívüli.

És azok is, akik velem egy irányba haladnak.

Magamat is beleértve.

2017. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Földönkívülieket még nem, de például repülő csészealjat már igen: a konyhában. Sajnos lezuhant és összetört.
2017. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A 8-as válaszoló csak irigy. Mert még soha semmi rendkívülit nem látott.
2017. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Minden hónapban egyszer látok egy nagyon rendkívüli dolgot.

A fizetésemet, ami RENDKÍVÜL kevés.

2017. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19: Tehetsz érte. Vállalkozz. Sok ember nem mer belevágni vagy azt gondolja hogy csak sok pénzzel lehet. De ez OFF volt.


Visszakanyarodva az ufo és idegenek témához. Van bizonyos esély rá (elég nagy) hogy az univerzumban vagy csak a mi galaxisunkban van a mienkéhez hasonló értelmes civilizáció több is. Arra is van esély hogy már észrevettek minket és ha lehetséges a távolságok gyors leküzdése (olyan törvényszerűségek szerint amiket még nem ismer az emberiség) akkor arra is van esély hogy már megfigyelik az emberiséget.

2017. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!