Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem felelőtlenség rádiójeleket...

Nem felelőtlenség rádiójeleket küldeni az Univerzumba, hogy magunkra hívjuk a figyelmet?

Figyelt kérdés

Szerintem igaza van Stephen Hawkingnak.


Mivel viszonylag fejletlenek vagyunk, emiatt ha ránk talál egy nálunk jóval fejlettebb civilizáció, az könnyen a vesztünket okozhatja.

Szerintem óvakodnunk kéne az esetleges idegenektől.



2018. jan. 26. 20:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%

A féreglyuk matamatikai/fizikai ELMÉLETI modell, amiben benne van"


Elméletben és a gyakorlatban is létezik. Az hogy az emberek nem képesek létrehozni nem jelenti azt hogy lehetetlen. 5ezer éve egy okostelefonra is azt mondták volna hogy nem létezhet.

2018. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
86%

A válaszolók közül sokan nincsenek tisztában azzal, hogy amit a mindennapokban “elméletnek” hívunk, és amit a fizikában egy tudományosan megalapozott “elméletnek” nevezünk, két nagyon különböző dolog. Amíg a mindennapokban az elmélet egy hirtelen kipattant ötlet is lehet, tudományos elméletnek csak olyan magyarázatot nevezünk, ami megismételhető módon ellenőrizhető, tesztelhető szigorúan meghatározott protokoll alapján. Az elmélet megalkotója ezt publikálja és akár évtizedekig vitatkoznak róla a világ legkiválóbb szakértői, amíg tudományos körökben elismertté válik.

Így tessenek értékelni a tudományos “elméleteket”, az “elméleti” fizikát és Stephen Hawking munkásságát is.

2018. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 TappancsMancs ***** válasza:
Már régóta küldünk jeleket most már mindegy. Fejlett technológiával már foghatták is. Szerintem nyugodtan lehet küldeni, de fogni jeleket célszerűbb lenne az azonnali ismeretek miatt.
2018. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem rizikómentes, de mi az?
2018. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#8: "Szerintem, csak az emberiseg rekedt meg ezen a barbár szinten, leigázás, leigázó gondolkodásmód". Jó, de ezt mire alapozod? Mert végülis, ez is csak spekuláció.
2018. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébkent Hawkingnak, abban mindenképpen igaza van, hogy nem tudhatjuk, hogy ha "valaki" egyszer idejönne az üzenetekre, az milyen céllal jönne. Legalábbis nagyon "kétesélyes" a dolog.
2018. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 TappancsMancs ***** válasza:
Nem tudhatjuk azt se, hogy holnap a fejünkre esik egy medejorit. :)
2018. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, olvasd el Félix J. Palma könyvét, Az ég térképét. Egy könyvsorozat második része, de nem kell, hogy zavarjon, mert nem kötődik annyira szorosan, szóval érteni lehet...de igazából elolvashatod az elsőt is. De a másodikban pont ránk talál egy földönkívüli faj és...hát megnyugtatni nem fog, de szerintem jó könyv. :))

[link]

2018. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!