Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A törvények az ufókra is...

A törvények az ufókra is vonatkoznak?

Figyelt kérdés
Magyarán ha egy ufó vagy egyéb földönkívüli lény gyilkol és bizonyítható, hogy egy ufó tette, be is bizonyították, hogy a lény földön kívülről jött és megtalálható, akkor ugyanúgy elitélik x évre a bíróságon, mintha egy ember lenne? A példa ufónak legyen hasonló IQ-ja mint egy átlagembernek és ne legyen szuperhős képességű (ne egy terminátor vagy godzilla legyen), a zöld emberkékhez hasonlóra, vagy éppen H7-25 felnőtt változatára gondolok.
2018. febr. 2. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Az UFO Azonosítatlan Repülő Tárgyat jelent (Unknown Flying Object).
2018. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:)

Igazad van xD Az ufót javítom földönkívüli élőlényre, hogy pontosak legyünk.

2018. febr. 2. 14:40
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy jó kérdés Ezen most én is elgondolkoztam.

Dehogy az emberiséget ismerem fel Boncolnák egy laboratóriumban miután kiszedték az információt belőle

2018. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem inkább állatnak minősítenék, mint emberi lénynek, és elaltatnák, mint egy veszett kutyát.
2018. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

A jelenlegi magyar jog szerint kérdéses, hogy elítélhető legyen, mivel bűncselekmény alanya (elkövetője) csak természetes személy=élő ember lehet.


Nyilván ha történne ilyen ügy, ás nyilvánvaló lenne, hogy a földönkívüli cselekvőképes személy, akkor el kéne gondolkodnia a jogalkotónak a fogalom kibővítésén. Addig ET kb. az állatok jogaival rendelkezik, ahogy precedens híján nem lehet jelenleg elkövető törp, elf, csillámpóni és mivel nem ember Superman sem.

2018. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, egy földönkívülire, aligha vonatkozhatnak földi törvények, de nem is lényeges, mert esélye sem lenne bírósagig jutni. Kísérleti nyúl lenne belőle.
2018. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
A migrantokra soha semmilyen törvény nem vonatkozik, csak az, amit hoznak magukkal.
2018. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, főleg a gyorshajtással van sok bajuk. De ha felgyorsítanak 10 km/másodperces sebességre, akkor már nem tudja bemérni őket a trafipax.
2018. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi az a H7-25?

Amúgy ha bebizonyították, hogy földön kívülről jött egyet értek az előttem szólókkal - kapásból lombikban végezné. Ideje se lenne semmilyen szabályszegésre. Ha mégis elkövetne valamit nem ítélnék el, hanem vizsgálnák az ösztöneit, hogy miért tette. Lombik - ennyi.

2018. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:)

Az utolsó kérdésre:

H7-25 A seriff az égből Filmben lévő Ufo

2018. febr. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!