Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Volt részetek már hasonlóban?

Volt részetek már hasonlóban?

Figyelt kérdés

Egy erdei házban nyaraltam a családommal együtt még 1987-ben amikor egyik este ijesztő hangokat hallottunk kintről az ég felől. Ezek után nagy fényesség támadt és hát mi is megnéztuk mi lehet ez.

De amikor kimentunk szörnyű dolgot észleltunk. 6 gyíkember közeledett felénk és mi nem tudtunk mit csinálni. Ennyire emlékszem utána minden elsotetult, tegnap viszont egyszercsak újra a Földön találtam magam egy elhagyatott házban Kanadában . Most 2018 júliusa van, elvileg földönkívuliekkel voltam több mint 30 évig!!!!

De semmire nem emlékszem.

Tudnátok segíteni, hogy mi változott azóta, meg hogy volt e részetek már hasonlóban?



2018. júl. 14. 14:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Kajak több mint 30 év után a legfontosabb dolgod, hogy itt gyakorin kérdezgess baromságot? :D :D
2018. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, hogy mit szívsz, de becsüld meg a dílered...
2018. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez komoly? 87-ben elvittek szimpla 30 évre és kajak vágod és használod az internetet... Azon is a legelitebb oldalt... Gondolom útlevél nélkül simán hazacsempésztetted magad, itt pedig tárt karokkal és otthonnal, étellel, munkával várt az oszág. Családod?
2018. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gagyi a humorod...
2018. aug. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!