Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek így is történhetet...

Szerintetek így is történhetett akár az ember teremtése?

2018. júl. 17. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ez komoly így ! :D Nem hiszem de majd megtudjuk egyszer pontosan, van más kevésbé ismert elmélet is majd egyszer kiderül! :)
2018. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 leértékelt ***** válasza:
Sző!
2018. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ezektől a sokadrangú, Zs kategóriás CGI vackoktól mentsen meg az Isten!
2018. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rohand le akkor a közel keletet az istenedért azaz az egyház bábjaként te keresztény :D Én sem vagyok egy akkora nagy alien hívő vagy ahogy a magyarok mondják UFO de a kereszténység az emberiség mélypontja az összes többi vallással együtt, régen is csak hátráltatta a tudományt az összes :DD Én továbbra sem hiszek egyikben sem, csak kivancsi voltam mit szolnak a prometheus egyik jelenetéhez:)
2018. júl. 17. 22:12
 6/15 A kérdező kommentje:
Jóó azért azt kijavítom, hogy nem minden vallás hátráltatja... pl, az ősi vallások tisztelték a földanyát és a természetet, mondjuk a skandinávoké sem volt rossz <3
2018. júl. 17. 22:15
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Hát én beszarok a gatyámba. Attól, hogy egy ilyesféle teremtéselméletet hihetőbbnek vélsz, mint hogy feltételezz egy magasabb rendű Lény létezését.
2018. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Mindkét fajta teremtés ugyanakkora hülyeség.

Mellesleg itt mégis mivel magyarázod azt, hogy miből lettek ezek az albínó szkinheadek?

Ha az albínó szkihead létrejöhet magától, akkor az emberhez miért kell meséket kiötleni?

2018. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok keresztény, nem tudom, ezt honnan vetted. De ez a film a bemutatott 3 perc alapján nagyon gagyinak tűnik.
2018. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Ma már ismert, hogy ide érkező földönkívüliek, az arany kibányászása céljából génmanipulációval hoztak létre minket. Az annunakik a Homo Sapienst szolgafajnak "teremtették"


Gondolkoztál már azon miért jellemző csupán ránk emberre nézve, hogy mindent eltűrünk szó nélkül ? "Fát lehet vágni a hátunkon" szólás rémlik? Minden állat fellázad ilyen esetben csak mi emberek tűrünk. Vajon miért van az, hogy az evolúciónális több évmilliós genetika ellenére az összes elődünkkel ellentétben mi ilyen "bírkák" voltunk és vagyunk ma is ?


A válasz az, hogy már nincsen benne minden a génjeinkben. Az annunaki/istengyíkok kedvükre változtattak rajta [link]

2018. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!