Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ebben a videóban már tényként...

Ebben a videóban már tényként kezelik a föndönkívüiek létezését,70 000 titkosítás alól feloldott dokumentum! Ez már bizonyíték?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DGXLlM3S0XY


Több része is van, elég sok mindenről beszélnek a videóban. Nem fogom mindet leírni, de az tény hogy az ufo jelenség létezik.



2018. nov. 21. 18:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
25%
Ezek a "föndönkívüiek", ezek mit esznek?
2018. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
11%

Szia!

Mitől tény...!? Véleményed szerint?

2018. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

8 része van az első évadnak, érdemes mindet megnézni, youtubon fenn van.


Utolsó: Az nem elírás direkt írtam így.

2018. nov. 21. 18:32
 4/42 A kérdező kommentje:
2# Mert a videóban valódi eseményekről, információkról beszélnek. Nem csak feltételezik a dolgokat. Szerintem hihető.
2018. nov. 21. 18:35
 5/42 anonim ***** válasza:
26%

Szia!

Én beszélgetni szeretnék erről de ehhez meg kellene osztanod a kiindulási gondolatodat.

Erre kérdeztem rá...:)

Véleményed szerint attól TÉN hogy videók vannak a Youtube-on?

2018. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
35%

Attól, hogy van you tube videó, ahol tényként beszélnek valamiröl, még véletlen sem bizonyíték - ezzel az erövel minden jatékfilm is egyenlö lenne a valósággal.


A videó nem bizonyít semmit, csak azt, hogy vannak, akiket ezzel rá lehet venni a videók nézésére, ami a készítöknek hoz hasznot!

2018. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
40%

Én Supermanről láttam egy filmet.

Engem meggyőzött.

2018. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
14%

Ez tévútra viszi a kérdés témáját...de legyen.

Melyik hihetőbb cselekmény...?

1.: https://www.youtube.com/watch?v=qpoxHvmWPfc

2.: https://www.youtube.com/watch?v=4N2g8czNWqE

2018. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

5/8 Valódi dolgokról beszélnek. Igen, csak egy műsor amiből pénzt csinálnak, de ez a lényegen nem változtat.


Utolsó: Én egy dokumentumfilm sorozatot linkeltem. Batman csak egy ruhába öltözött ember, nincs szuper képessége. Akár még létezhetne is.

2018. nov. 21. 20:08
 10/42 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

A saját kérdésed értelmében ez TÉNY. Batman meg LÉTEZHET...?

Két sornál többet írj kérlek az ltalad linkelt dokumentum sorozatról mert így csak reklám hogy én nézzem meg.Ezzel nem erősítetted meg a földönkívüliek tényleges létezését.

Mindazonáltal...:

"Ezerötszáz éve mindenki szentül hitte, hogy a Föld körül forog a világ. Ötszáz éve még mindenki szentül hitte, hogy a Föld lapos, és te szentül hiszed, hogy a Földön csak emberek élnek. Vajon mit fogsz hinni holnap?"

(MIB után szabadon)

2018. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!