Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ebben a videóban már tényként...

Ebben a videóban már tényként kezelik a föndönkívüiek létezését,70 000 titkosítás alól feloldott dokumentum! Ez már bizonyíték?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DGXLlM3S0XY


Több része is van, elég sok mindenről beszélnek a videóban. Nem fogom mindet leírni, de az tény hogy az ufo jelenség létezik.



2018. nov. 21. 18:07
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
13%
Igazad van kérdező. Én is félig idegen vagyok, a 3862-ből jöttem vissza az időben, hogy ezen a ponton beavatkozzak, mert ha most elárulom az igazságot, akkor az emberiség elkerülheti a 3. világháború kitörését. Hamarosan töltök fel egy youtube videót is erről, hogy biztosan igaz legyen!
2018. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 User-Agent ***** válasza:
8%
Na ne hidd már, hogy azt a szart végig fogom nézni. Emelj ki valamit a videóból és csapd ki az asztalra! Vagy te raktad fel a videót és nagyobb nézettséget akarsz magadnak??? "Ez már bizonyíték" és ezzel be is fejezted? Olvasd el (a videó alatt az összes hozzászólás, vagy tett fel nekik is ugyanezt a kérdést banyek!
2018. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, én maradok Pókembernél!
2018. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
44%
Kérlek soha ne menj el szavazni.
2018. nov. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a hiszékenység és a hülyeség is tény. Mindjárt felteszek róla egy videot és meg ne merje cáfolni valaki.
2018. nov. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Buta "szkeptikusok", szerintetek teljesen valószínűtlen az egész, hülyeségnek tartjátok az egészet. Akkor feltételezem hogy nem olvastok cikkeket, könyveket, nem néztek videókat a témáról. Vagyis semmit se tudtok mégis ti vagytok azok akik mindig a legnagyobb bizonyossággal állítjátok hogy valami nem létezik. Miért is? Mert az állam bácsi azt mondta. Ha azt mondaná az aktuális hatalom hogy a föld lapos azt is elhinnétek? A politikának pont ez a lényege hogy hazudnak a sok birka meg elhiszi.


"ne menj el szavazni" Minek, nem érdekel. De ennyi ésszel te se szavazz.

2018. nov. 22. 09:52
 17/42 User-Agent ***** válasza:

"Buta "szkeptikusok", szerintetek teljesen valószínűtlen az egész, hülyeségnek tartjátok az egészet."

Értem... Akarsz mondani mást is, vagy ez csak valami kinyilatkozás? Mert nem nézzük meg a videódat buták vagyunk, na!

2018. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
12%

Szia Kérdező!

Én...Buta Szkeptikus(nem tartom magam butának...nyilván)fogadom hogy mostantól hiszek a dokumentumfilmeknek...

De nem régen(de) találtam egy buta szkeptikus dokumentumfilmet és pár soros elemzést egy "létező" állatfajról...

Kérlek nézz(d)étek meg a videót és csak utána olvass...

Kérlek ezután mindenképpen oszd meg velem a gondolataidat.A DOKUMENTUM film témájába helyettesítsd be a "földönkívüli" kifejezést.Válaszodat előre is köszönöm.

LINK: [link]

2018. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem a szkepticizmusról szól, hanem arról, hogy te tényként kezelsz dolgokat, amiket a neten látsz. Olvass kacsa magazint, neked való.
2018. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Szia 18#! Alapvető fogalmakat se értesz. A hoax egy szándékos átverés. Az ufo (repülő tárgy) észlelések kb 4 ezer éve kezdődtek.


Az ufo jelenség az ami tény, ezt már SENKI se tagadja, csak a gyk trollok. Az usa sokkal többet tud erről de szándékosan eltitkolják. Az elnökök is mindig csak annyit mondanak hogy "nem beszélhetek róla", nem azt hogy nem tud semmiről.

2018. nov. 22. 11:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!