Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ebben a videóban már tényként...

Ebben a videóban már tényként kezelik a föndönkívüiek létezését,70 000 titkosítás alól feloldott dokumentum! Ez már bizonyíték?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DGXLlM3S0XY


Több része is van, elég sok mindenről beszélnek a videóban. Nem fogom mindet leírni, de az tény hogy az ufo jelenség létezik.



2018. nov. 21. 18:07
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
23%

Szia!

A hozzászólásod idejéből kiderül hogy nem nézted végig,nem gondolkodtál el rajta...

Így a TÉNY nem lett sem cáfolva sem megerősítve.

Példaként erősít az hogy az általad támogatott jelenség ufo széles körben:

"Az UFO (angol betűszó: Unidentified Flying Object, magyar jelentése: „azonosítatlan repülő tárgy”, a köznyelvben egyszerűen ufó) olyan repülő objektum, melyet nem azonosítottak. Az ufóészlelések túlnyomó többsége valamilyen csillagászati, meteorológiai, vagy a fizikában optikai jelenségre, esetleg katonai repülőeszközre vezethető vissza, néhány esetben viszont felmerül, hogy az észlelt jelenség oka nem magyarázható, ezeket próbálják tanulmányozni az ufológia területén tevékenykedő önkéntesek."

Szűk körben pedig a te példád erősít.

SEMMI indok, csak magyarázat.SEMMI kézzelfogható, csak annak hitt tárgy....

Arról beszélsz hogy állambácsi azt mondta és én ezt elhiszem.Mi történne ha ezt én mondanám rád.

A szkeptikus hozzáállás nem hitetlenség hanem folytonos bizonyíték és reprodukálhatóság keresése.Ezen alapon a szkeptikusok sokkal tájékozottabbak mint ez esetben az ufó hívők.Nekünk fel kell kutatni azokat a lehetőségeket is amelyek ellent mondanak a másik fél (sajnos) tényként kezelt kijelentéseihez.

Realizált alapokon újrakezdve a beszélgetésünket ismét ajánlom figyelmedbe a Fermi-paradoxon megismerését.Ez ugyanis elfogadható alapot biztosít mindkét fél részére.

Ha te tényként kezelsz egy általam kétségbe vont eseményt KELL hogy indokot is vázolj hozzá.

2018. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 User-Agent ***** válasza:
0%
Vicces, hogy egyik fél sem tud semmit sem felmutatni. A szavakon lovaglás szerintem nem azt jelenti, hogy az illető "szkeptikus" vagy "ufó-hívő", csak bohóckodni járnak ide??? Igazság szerint (főleg te kérdező!) Nem tudsz hozzászólni a saját kérdésedhez! Miért nem? Feltűnően buta vagy. 😋 Usázás helyett tanulj meg érvelni valami mellett. Videókat nézetsz velünk? Agymosás akar ez lenni??? Tudod mit takar az azonosítatlan repülő UFO??? A szavak értelmezése is nehezen megy? Még ufó-hívőnek sem neveznélek. A kérdésedhez sem tudsz hozzászólni, hüüüülye! Nem fogjuk megnézni a hülye videóidat.
2018. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 Skywinner ***** válasza:
0%

Kedves kérdező.

- Kérlek fejtsd ki, hogy miért jó (vagy nem jó) az nekem, hogy hiszek (vagy nem hiszek) a földönkívüliek létezésében?

- A személyes fejlődésem szempontjából milyen hasznom származik ebből a hitből?

(Mert ugye valós bizonyítékok nem állnak rendelkezésünkre. Egyetlen remegő homályos manipulált film sem bizonyíték)


- És a #21-es hozzászólóhoz hasonlóan, én is utalnék a Fermi-paradoxonra és Fermi után szabadon, én is megkérdezném:

De akkor, HOL A PÖCKÖMBEN VANNAK!!!!!


- És vajon, az emberiség számára jó az, ha idejön hozzánk egy faj ami technológiailag olyan fejlett, hogy képes a csillagközi utazásokra?

- Ha eljön ide, a spirál szélére, akkor felfedező, kolonizáló, tehát agresszív faj. És nekünk annyi.

- Az egyik barátom erre azt mondta: "De mi van ha olyan békések, mint a tehenek, amik csak legelésznek meg kérődznek?"

- Na basszus! Most mi a jobb, ha fegyverrel írtanak ki minket, vagy ha békésen "lelegelik" a bolygó természeti kincseit és úgy pusztul ki az emberiség, vagy esetleg mi leszünk a nyuszik egy globális társadalmi kísérleti projectben?


- A francba, lehet, hogy már most is kísérleti patkányok vagyunk?!

2018. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Te vagy a buta utolsó. Nem tűnt fel hogy nem is akarok bizonyítani semmit? Nem az én dolgom, felőlem mindenki azt hisz amit akar. De ha már itt tartunk te is csak személyeskedni tudsz. Én csak linkeltem egy érdekes videót...
2018. nov. 22. 16:04
 25/42 A kérdező kommentje:
#24 Röviden mert telóról írok: Ha itt lennének te akkor se tudhatnál róla. Nehéz felfogni? Ne akarj valódi bizonyítékot mert azt eltüntetik.
2018. nov. 22. 16:07
 26/42 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Személyeskedni te is tudsz...:"Szia 18#! Alapvető fogalmakat se értesz. "

Nincsenek valódi bizonyítékok akkor :"Nem fogom mindet leírni, de az TÉNY hogy az ufo jelenség létezik."


Mostmár saját magaddal is meghasonulsz.Nincsen értelme a kérdésednek mert nem tartalmaz valós háttert még egy általad elképzeltet sem,másként ezt megosztanád velünk.

MindenhatóKicsiszarvasmarhája...(személyeskedés)

2018. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, pontozok le mindenkit.


Nincsenek érveim, tényleg nincsenek. A kérdés a videókról és az abban elhangzott bizonyítékokról szólt. Érveljenek inkább a neves, elismert tudósok akik értenek is hozzá. Én azoknak jobban hiszek mint a gyk-s válaszolóknak.

2018. nov. 22. 17:02
 28/42 User-Agent ***** válasza:
0%
De a videóban szó sincs semmiféle bizonyítékokról! Na, van még kérdés? 😁 Másrészt hány bánatos felhasználója, hogy mindenkit lenullázott??? Szakadok.... 😁😁😁😁
2018. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Lepontozol mindenkit. Azt hiszem tele is sírom a párnát estére. Emlékszel még a kérdésedre? "Ez már bizonyíték?"


Nem, nem az, de képtelen vagy elfogadni.

2018. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Köszönöm a megerősítésedet.

"Én azoknak jobban hiszek mint a gyk-s válaszolóknak."

idézem tőled...

MIÉRT kezdted el a témát ez alapján?

Írásban nem tudsz igazolást nyerni ha beszédben is ilyen vagy akkor nem akarok nyugdíjas lenni...(személyeskedés)-Bár ez szerintem neked túl magas labda.(ez is személyeskedés)

2018. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!