Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet hinni az UFOkban?

Miért nem lehet hinni az UFOkban?

Figyelt kérdés

Ezen a rohadt világ egyetemen több száz milliárd csillag/bolygó van, miért épp ez az egy kicsiny föld volna képes az összes közül az élet megteremtésére? Biztos van még más bolygó amin ugyan ilyen, vagy nagyon hasonló a felszín és az életet formáló vagy befolyásoló tényező.

És ha van ilyen bolygó, akkor ott élet is van és ha élet van akkor van, vagy volt vagy lesz értelmes gondolkodó faj. És ha vannak ilyen értelmes gondolkodó fajok, miért ne lehetnének fejlettebbek mint mi? Miért ne tudnának minket meglátogatni? És az is érthető lenne ha ezt az állam titokban tartaná. Én még nem láttam UFO-t, de képtelenség, hogy egyedül legyünk... Vélemények?

Szóval akkor léteznek szerintetek ufok, vagy nem?=D


2010. júl. 4. 13:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled, kedves kérdező. Az én véleményem pont ugyan ez. Kell, hogy legyen élet máshol is, lehetetlen, hogy ne legyen. Nekem inkább az a kérdés, hogy ők már felfedeztek-e minket?
2010. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
hát igen... 1x valaki mesélte, h mikor Amstrong a holdra lépett akkor a földel való kommunikáció során többször is említette a mikulást. És a mikulás elvileg a földön kívüli életforma kód neve volt. Bár szerintem ez kamu. De igen és speciel szívesen találkoznék valami földön kívülivel :D
2010. júl. 8. 10:49
 13/24 anonim ***** válasza:
2010. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzuk a fogalmakat.

Az UFO szószerinti magyar fordításban ismeretlen repülő objektumot jelent, nos én ezekben nem hiszek, mivel az esetek nagy többségében bebizonyosodik, hogy valami természetes dolog okozta vagy egyszerűen egy másik gép műhold, meteorológiai ballon.

Az idegenekben viszont?

100%, hogy léteznek.

Viszont olyan hatalmasak a távolságok, hogy kétlem hogy egy hamar erre bizonyítékot találnak. Ha logikusan gondolkodunk arra a következtetésre kell jutnunk, hogy az élet egy szükségszerűen lejátszódó biokémiai folyamat, ha meg van a nyersanyag meg a fizikai körülmények.

Rengeteg bolygón lehet élet.

A Drake-egyenlet meg nem hülyeség:), találjon ki jobbat az a válaszoló, bár abban igaza van, hogy "óvatos" becslést ad.

Ha tényleg érdekelnek az idegenek. Telepítsd a SETI-t ezzel is hozzájárulunk a felfedezésükhöz.

2010. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nagyon kevesen gondolkoznak globálisan, nem hogy univerzális méretekben:), talán ezért ilyen kishitűek!
2010. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért az emberek nagy része egyet ért abban, hogy nagy valószínűséggel van más bolygó is, amin kialakult az élet.


De én abban egyszerűen nem hiszek, hogy azok a nálunk fejlettebb életformák idejönnek és mindig bogaras, fogatlan öregasszonyokkal beszélgetnek meg lúzer 30 éves szüzekkel stb. Mert akárhogy is nézzük, leginkább ilyen emberek "találkoztak" velük. Ha olyan fejlettek, hogy ide tudnak jönni akkor vagy titkolnák, de akkor biztos, hogy nem venné észre Juli néni Hajdúböszörményen a kertjében őket, vagy nem akarnák titkolni, akkor viszont már tudnánk róluk. Szóval ez az egész pont az "észlelések" miatt sántít. Nem hiszem, hogy idegen élet valaha is jött a Földre.

2010. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 yellowstone válasza:
100%

tuti van földönkívüli életforma


én úgy tudnám elképzelni ahogy ezt egy páran már leírták


1. vagy baktérium szintű lények

2. vagy kb velünk megegyező szintűek csak olyan rohadt messze vannak hogy ők sem tudnak rólunk

3. nagyon fejlettek, akik magasról lesz@rnak minket, nekik még csak kis porszemek vagyunk

2010. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Unidentified Flying Object<<<innen jon az angol rovidites...magyarul meg repulo cseszealjnak szojtak mondani...egyebkent meg sztem is letezik foldonkivuli eletforma...az UFO...vagyis a repulo cseszealj...haaat azt ugy kepzelem el mindtha az lenne nekik a helikopter vagy a repulogep...
2010. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mert velem már annyi minden megtörtént, de UFO-val még nem találkoztam. Ha lennének, ők is szinesítenék az életemet. De nincsenek!
2010. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem léteznek. Csak még nem találták meg, sőt nem is biztos h megfogják...szerintem azoknak is van eszük :D. Vagy már megtalálták csak titkolják...vagy az is lehet h a másik oldalon vannak. :D

Ezt úgy értem h mondjuk a Föld a jobb oldalon van az UFOk meg a balon :D érted?:D

2010. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!