Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet hinni az UFOkban?

Miért nem lehet hinni az UFOkban?

Figyelt kérdés

Ezen a rohadt világ egyetemen több száz milliárd csillag/bolygó van, miért épp ez az egy kicsiny föld volna képes az összes közül az élet megteremtésére? Biztos van még más bolygó amin ugyan ilyen, vagy nagyon hasonló a felszín és az életet formáló vagy befolyásoló tényező.

És ha van ilyen bolygó, akkor ott élet is van és ha élet van akkor van, vagy volt vagy lesz értelmes gondolkodó faj. És ha vannak ilyen értelmes gondolkodó fajok, miért ne lehetnének fejlettebbek mint mi? Miért ne tudnának minket meglátogatni? És az is érthető lenne ha ezt az állam titokban tartaná. Én még nem láttam UFO-t, de képtelenség, hogy egyedül legyünk... Vélemények?

Szóval akkor léteznek szerintetek ufok, vagy nem?=D


2010. júl. 4. 13:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A média, és úgy általában a földhöz ragadt gondolkodás miatt nem hiszik el az emberek, hogy léteznek. No meg itt akkor összeomlana a rend. Kitörne a pánik, szerintem. Hát ha még tudnák, hogy ők hozták létre az emberi fajt :D "isten megteremté az embert saját képére", azaz a földönkívüliek a csimpánzokhoz hozzáadják a dns-üket meg a génjeiket, és így létrejövünk mi. És valóban, sok földönkívüli emberi faj létezik. De ez nagyon hosszú történet, nem tudom itt elmondani.
2010. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem tökre igaz amit leírtál. Valóban megszámlálhatatlan/ végtelen mennyiségű bolygó/csillag/galaxis stb van. Annyira beképzelt ez az emberi faj, (sokan) azt hiszik, hogy csak mi vagyunk ebben a nagy világegyetemben, a többi minden más le van sz@rva ugyebár, csak mi létezünk, mi vagyunk a legfejlettebbek..persze persze...csomóan ezt gondolják, de még vannak olyan értelmes emberek is (szerencsére) akik hiszik, hogy van egy fejletteb élet nálunk, van 100X jobb hely, mint ez a szerencéstlen Föld, amit össze szennyeztünk Én hiszek a létezésükben, ugyan miért ne léteznének?
2010. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Biztos hogy vannak földönkívűliek csak nem azok a klaszikus nagyfejű űrhajóval császkáló izék hanem állatok vagy olyan emberféle lények amelyek még messze vannak a mi szintünktől (habár lehet hogy tisztára olyanok mint mi és kb ugyanazon a fejletségi szinten vannak de az űr másik végén élnek :D ). Egyszóval tuti van az eggyik k*rva bolygón de lehet hogy még csak 1 sejtű állapotban vagy mit tom én. Ja és + nemrég találtak egy olyan bolygót ami kb olyan mint a milyénk csak bazinagy növények élhetnek rajta és naphoz hasonló csillag mellet van csak nem kering körülötte és ebből kifolyólag az eggyik oldala nagy on meleg a másik oldala tiszta jég.
2010. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Valaki Renáta ***** válasza:

Az a fontos hogy te mit szeretnél megismerni a világból, és te mit tartassz lehetségesnek.


Mindenkinek szuverén joga van a véleményalkotásra.

Azokat is megértem akik nem akarnak foglalkozni ezzel a témával, mert nincs szükségük rá az életükhöz, vagy az ismeretlentől való félelem stb (bár amit "ismertnek" hiszünk, utólag érdekes dolgok derülhetnek ki róla. -és még akkor sem biztos hogy nemcsak egy kis részét ismertük meg a nagy egészből..)


Mindenki életében csak annyi lehetséges, amennyit lehetségesnek tart. De ez még nem jelenti azt hogy nem léteznek idegenek, vagy UFO-k.


Meggyőződésem, ha bármely állam titokban tart valamit az soha nem a mi érdekeinket szolgálja (mert akkor nem kellene titokban tartani).

Tehát ha bizonyos csoportok fel is vették a kapcsolatot a földönkívüliekkel és ezt titokban tartják, abból nekünk semmi jó nem származik. (Persze fejlődhet a technika, a hadiipar, a géntechnológia stb. stb. - A kérdés az hogy valóban szükségünk van ezekre a dolgokra, és ez hogyan szolgálja a mi érdekeinket, vagy inkább azon kis csoport érdekeit szolgálja akik titokban tartják. Én az utóbbira tippelek.)


Miközben mentálisan igyekeznek lent tartani minket, gyakorlatilag már nincs olyan dolog amitől ne függenénk ebben a "modern" társadalomban. Ami több szempontból is halott társadalom, de ez messzire vezet..

2011. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!