Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni túllépni valakin?

Figyelt kérdés
Egész nap csak rá gondolok, hiányzik :(
2019. júl. 24. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

önmarcangolással, és a 4 fal között, és csak rajta gondolkodva, hogy ó istenem milyen jó volt....így biztosan nem.


programokat kell szervezni, kimozdulni a 4 fal közül, emberek közé menni, sportolni valamit, vásárolgatni,


és nem a hülye képeiteket nézegetni meg depis zenéket hallgatni...

2019. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Egyszerűen!
2019. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Idő + egy másik ember, aki ERŐSEBB érzelmeket vált belőled ki, mint az exed.
2019. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Szakíts meg vele minden, -M I N D E N- kapcsolatot, foglald el magad, idővel halványulni fog, el sosem múlik teljesen, de jobb lesz.
2019. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Csak olyan valaki által, akit szebbnek, jobbnak tartasz mint őt. +az idő lesz még ami a segítségedre lesz.
2019. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Ne sajnáld magad ennyire! Vagy beszéld meg vele a problémád, vagy foglald el magad mással! Gondolom nő vagy! Attól még te is keresheted, ahelyett hogy befordulsz!
2019. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt köztetek? Kölcsönös dolog és szakítás lett? Az úgy nehéz. De ha ő tesz rád, akkor könnyebb.
2019. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Nekem valaki 3 éve hiányzik, és alig csappant az ereje ennek a hiánynak. Pedig volt egy két éves kapcsolatom időközben.

A válasz: idővel jobb lesz, vagy nem, de egyszer majd nem fog fájni. Ha eltereled a figyelmed, mint ahogy én tettem az elmúlt években, az nem biztos, hogy megoldja. Nekem most van időm először újra gondolkodni ezeken, és úgy tűnik mindenképpen kell egy feldolgozási időszakot tartanaod. Akár most, akár később. Később talán könnyebb lesz. Koncentrálj más dolgokra most, próbáld elengedni h@tha neked így is megy.

2019. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Pár dolog, amit tehetsz:


1- eltereled a figyelmedet. Ez elég gyenge megoldás, mert amint vége a szervezett programodnak, amint hazaérsz, újból eszedbe fog jutni, de arra a pár órára segít.

2- tüntesd el minden nyomát. Telefon, messenger, ajándékok, stb. Ne legyen mi emlékeztet rá.

3- Ez fontos: keres egy mondatod, amivel kiengeszteled magad. Én egyik szakításom után azt mondtam: "A gyerekeinek így lesz a jobb." Ha őszinte mondatot találsz és mindig elmondod magadnak, amikor eszedbe jut, fog segíteni.

4- Keress egy új célt és dolgozz meg érte. A cél elérésén való fáradozás eltereli a figyelmedet (mint az 1. pont), de amikor eléred sikerélményed is lesz. Önfejlesztés, sikerélmény megerősít. Mellesleg ez segíthet visszaszerezni is őt, mert látja, hogy milyen jól megy neked nélküle és amikor megérzi a magányt, hiányozni fogsz. Majd akkor döntesz, hogy mi legyen.

2019. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak plátói szerelem, vagy együtt voltatok?
2019. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!