Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha 23 éves létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 23 éves létemre nem tudok túllépni valakin, nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és szerintem érettebb vagyok a koromnál. Van egy férfi ismerősöm akit már régóta szeretek, de neki komoly barátnője van, viszont tudom hogy nagyon tetszek neki, és ha egyedül lenne akkor lenne nála esélyem. Sok időt töltöttünk együtt amikor megismertem őt.

Mindenhogy próbáltam már elfelejteni, de nem tudom és megőrjít a gondolat hogy mást szeret. Az "elméletet" tudom, hogy majd jön más, fiatal vagyok még, bulizzak, élvezzem hogy egyedül vagyok, koncentráljak másra, barátnőzzek, ne legyek egyedül, stb., de gyakorlatban nem megy, minden gondolatom körülötte forog és meghatározza ez a mindennapjaimat. Imádom őt, szeretem őt, irigykedem a barátnőjére hogy milyen szerencsés lány hogy őt szereti.


Nem tudom még mit csinálhatnék? Jah, és tudja hogy szerelmes vagyok belé, környezetem gondolom látta rajtam hogy nézek rá és elmondták neki.

Én már azon is gondolkodtam hogy pszichológushoz megyek, mert már élni sincs kedvem.


2014. jan. 15. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Hát te aztán tényleg érett vagy! Nagyjából egy 14 éveshez képest..
2014. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam 23 évesen, ha nem találkozol vele, 1-2 év és teljesen elfelejted..
2014. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah...nagyon érett lehetsz. Foglald el magad. Próbálj meg pl dolgozni, vagy tanulni vagy mindkettő. Meg sportolj. És hagyd békén azt a pasit.
2014. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi idős vagyok, mint te és a leírtak alapján nem tudom eldönteni, hogy "érettebb" alatt mit értesz.
2014. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!