Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srac, akivel megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac, akivel megismerkedtem. Allando konfliktus a viber. Ramir, megnezem a vibert, nem irok neki vissza es erre felidegesedik. Jon a konfliktus. Hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

az oka, hogy nem irok vissza...


1. nem vagyon jo hangulatban, hogy a megszokott modon " poenosan" visszirjak

2. nincs idom visszairni, mert epp megyek zuhanyozni, mosni, vacsorat csinalok, takaritok, eppen hazaertem stb.

3. csak azert pillantok az alkalmazasra, mert egyetlen embernek valaszolok pl. apum hogy "szia, igen, hazertem"



a srac valasza: manipulalom , jatszok vele ezzel.. ezzel azt tudatom been nem Igaza van ???


2019. júl. 24. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

vedd ki a "látta" beállítást illetve azt is, hogy kijelezze mikor voltál aktív.


De a legjobb megoldás az lenne ha offolnád a srácot, mert ha most ennyire kontrollálni szeretne, sokat fogsz még szenvedni később vele.

2019. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Azért, még ha később sem írsz vissza neki, akkor az tényleg idegesítő/illetlen dolog.

Valaki kedvesen érdeklődik a napodról, az már igazán megérdemli, hogy válaszolj. Nem lehetsz mindig vidám, de legalább annyira írj neki vissza, hogy ne kelljen aggódnia, mert ignorálod!

2019. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Na ez nálam is kiüti a balhét. Nagyon utálom amikor megnézik mit írtam és csesznek válaszolni. Ha nem érsz rá mi a fenének mész fel és még olvasod is el? Ha én nem érek rá fel se megyek. Ezt elmondtam a pasimnak is ha nem ér rá legalább ne nézze meg mit írok mert baromi idegesítő.
2019. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ezt en is utalom, ha valaki megnezi az uzenetemet, de nem valaszol.

Ha mar arra kepes vagy, hogy megnezd amit ir, akkor

1. "Bocsi, majd irok kesobb"

2."Bocsi, kesobb irok"

3. Ha meg csak egy embernek valaszolsz, akkor ne nezd meg amit o irt.


Es mindezt szerintem meg lehet beszelni.

1 es 2 esetben, ha megbeszelitek, ahogy a "bocsi kesobb irok" az azt jelenti, hogy faradt vagy/elfoglalt stb, akkor szerintem el fogja fogadni.

3 esetben meg talan elmondhatnad a pasidnak, hogy ha fent vagy, de nem irsz neki, akkor valoszinu, hogy csak egy csaladtagnak irsz, es nem volt ido tobbre.


Azert idegesito a dolog, mert 5 masodperc irni valami rovid valaszt, ha mar arra van idod, hogy megnezd, akkor legyen erre is.

2019. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Borzasztóak ezek a technikafüggő emberek. Nem tudom mit kell egész nap írogatni, telefonálgatni, ez az egész csak a találkozástól veszi el az időt. Főleg ha még el is várja hogy azonnal válaszolj.
2019. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Én is egyetértek a sráccal. ha a családtagodnak tudsz ennyit írni, neki is tudsz odaköhögni valamit, hogy "bocsi, fél óra múlva jelentkezek" (mert azért, nehogy már a 2. esetben pl ne legyen ennyi időd, könyörgöm, mi olyan sürgős egy porszívózásban hogy két szó ne férjen bele?) és utána elmondod, hogy mi történt. Nem kell mindig jókedvűnek lenned, ha ESETLEG odáig fajulna ez a kapcsolat, hogy összeköltöztök, akkor két hétig elkerülöd ugyanabban a lakásban, mert nincs jó hangulatod? Mondjuk a pasi is megéri a pénzét, nyilván idegesítő az ilyesmi, de azért folyamatosan ezen hisztizni meg manipulálásnak értékelni szerintem enyhén szólva is túlzás. Szerintem te hiába engednél, ő akkor is találna valamit, amibe beleköthetne, személy szerint ennek nem jósolok sok jövőt, túl különbözőek vagytok ilyen téren alapból, de ne legyen igazam.
2019. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Pszichopata ez a srác. Tiltsd le minél előbb.
2019. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

En csak azt tudom, hogy aki fontos, annak valaszolok. aki nem, annal huzom az idot, kifogasokat keresek, figyelmen kivul hagyom, hogy o esetleg, hogy erez.


Nem hiszem, hogy olyan nagy lenne a szerelem itt.


Es 5-os, en is kiakadok ezen, de az nem azt jelenti, hogy azt varom, hogy mindenki valaszoljon azonnal.

Irok, aztan, amikor raernek, valaszolnak.

De amikor azt latom, hogy arra raer, hogy megnezze az uzenetemet, es meg facebookon is posztolgat, de nekem oda se bufog, az, hogyismondjam, nem igazan esik jol.

2019. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Igaza van.
2019. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
igazad*
2019. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!