Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van felháborodva rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van felháborodva rám?

Figyelt kérdés
Barátomnak zenekara van és megegyezett a gitárossal és a barátnőjével, hogy karácsony előtt elmegyünk velük kiülni kicsit beszélgetni. Bárhová szívesen megyek vele, járunk szórakozni, de mondtam neki, hogy most nem megyek. Nem akartam feszegetni tovább, de addig győzködött, amíg elmondtam az okát. Egyszerűen ki nem állhatom a gitáros barátnőjét, mégha csak 1 x is beszéltünk 5 percet. Meglátom és már rosszul vagyok. Szerintetek van oka rám haragudni ez miatt?

2018. dec. 18. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem azon van felháborodva,hogy nem birod a csajt.Lehet diplomatikusanban kellett volna közölnöd.De szerintem nem kellenne ezen kiakadnia
2018. dec. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 perc alapján nehéz megítélni valakit. Szerintem menj el, maximum valamire hivatkozva menj el hamarabb, ha nem érzed jól magad.
2018. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bőven elég volt az az 5 perc, nem kell belőle több.
2018. dec. 18. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is fel lennék háborodva, ha a barátnom egy olyan korlátolt, bunkó gyökér lenne, aki 5 perces ismerettség alapján ítél el valakit.
2018. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De mi miatt utálod? A személyisége, stílusa v mi miatt?
2018. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Több oka is van, egyszer szétmentek ezzel a sráccal 3 napra, aztán láttam, hogy ezalatt fogdosta őt meg csókolgatta egy másik srác. Otthagyta a iskolát, most mindenféle részmunkaidős állásokkal tartja fenn magát, folyton részegeskedik... Nekem mindegy, hogy mit csinál, de én egyszerűen nem vagyok erre kíváncsi és próbálom magam távol tartani ilyen emberektől.
2018. dec. 18. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam felszínesnek, de 5 perc némi háttérinformációval elég lehet ahhoz, hogy valakit ne kedvelj. Ha valakinek bunkó a stílusa vagy affektál esetleg abban az öt percben olyat mond, ami az én értékrendemmel nincs köszönőviszonyba se (volt ilyen: egy csaj, akinek pasija volt, odajött hozzám bámult egy srácot, elmondta, hogy lefeküdne vele, de a barája is itt van - ezt így... Nem hiszem, hogy viccelt... Igaz azzal a csajjal több ideje egy társaságban voltunk, de közvetlenül sose brszéltünk, plusz részeg is volt...), akkor én lemondok róla. És mivel a kérdezőnek azért nemcsak 5 percnyi ismerrte van a csajról, így úgy gondolom, nem baj, ha nem kedveli... - meg amúgy is, hadd utáljin azt, akit akar, ezen nem lehet változtatni... Szerintem inkább azon akadt ki a barátod, hogy ezt így benyögöd és gátat szabsz a programnak... De ha csaka zért, mert nem kedveled a csajt, akkor nrm jogos...
2018. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tom... nekem kollégából van olyan h nem egyezik az értékrendünk, csak én nem tom őt elkerülni, mert kolléga. Max próbálom figyelmen kívül hagyni. Hát nem tom. Ha annyira irritál, akkor ne menj. Érthető h rosszul esik a barátodnak, ugyanakkor meg tényleg neked kell eldöntened h kinek adsz az idődből.
2018. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!