Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen az a nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen az a nő aki szebb az átlagosnál? Várok képeket is

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 13:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

olyan az atlag folotti,aki nem atlag kulso tulajdonksagokkal rendelkezik mint a tobbseg..

pl karcsubb,magasabb,arányosabb,szimmetrikusabb,dusabb a haja stb..

egy atlagos emberen nem tudsz amit kiemelni... lehet hgy mindene rendben van,de nem tudod azt mondani hogy milyen gyonoru az arc,vagy milyen szepek a szepei.. mert olyan van a tobbi 1000 embernek is kb.. egy szep emberre ranezel,es kapasbol ki tudsz 5 dolgot is emelni rajta..

2019. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt az, amit #1-es írt. Másrészt szerintem attól is szebb tud lenni egy nő az átlagnál, ha tudja, hogy mi áll jól neki és ha ránéz az ember, azt látja, hogy rendben van magával. Egy átlagos nő így kitud tűnni az átlagból.

Plusz az érdekes arcú lányok is általában szebbek.

2019. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Palvin Barbi szebb az átlag nőnél. Nem hiába keresik a kegyeit világsztárok, divatmárkák, stb...
2019. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Úgy általában a babaarcú nőket látják szépnek az emberek. Szimmetrikus arc, lágy vonások, pisze orr, nagy szemek. Mint pl Palvin Barbi, ahogy már említették. Ehhez ha a teste is jó, formás(ez jelentheti azt, hogy vékony, kisebb kerek mellekkel, vagy azt is, hogy telt homokóra alkatú, de nem hájas!), akkor átlagon felüli.
2019. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellenek képek, sétálsz az utcán és szembe jön egy lány-nő, ha elakad a szavad akkor nem átlagos.

Ez nőkre, férfiakra egyaránt vonatkozik.

A szépet mindenki látja, hogy szép.

2019. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Számomra úgy 10 nőből kb. 7 ilyen, kevés az akit csak külső alapján rondának tartok... És az a vicces, hogy van akit rondának tartok, pedig mások szerint "hű de jó" - a szélsőségesen csúnyák mellett... illetve vannak olyan dolgok amik csak simán taszítanak, magam sem tudom miért. Szürke szemek, rövid göndör haj mint ami az afrikai nőkre jellemző, jellegzetes kisebbségi külső (bár ott a stílus nagyobbat üt negatív értelemben).


Viszont! A múltkor láttam ilyen gagyi képet ahol "szintezték" a nőket és az egyikük aki az alkotók szerint a "négyes" vagyis "nem túl jó" én lazán az élre raktam volna, nem is értem miért tartozna olyan lentre szerintük.


Jellemre annál problémásabb, nem tudom van-e olyan aki olyan téren vonzana - eddig talán 1-2 volt. De mivel benne se külsőleg, se belsőleg semmi pozitív nincs, ezért úgyis mindegy, ez csak komédia.

2019. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Palvin Barbi a világ legszebb nője.
2019. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Akkor a válaszok szerint én szebb vagyok az átlagosnál🙀😄
2019. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Nálam csak két variáció van: aki tetszik, és aki nem. Nincs átlagos, nincs csúnya, nincs szép.
2019. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

3#


Általában mikor a tv-ben szerepel,van hogy oda sem nézek.

Nem vagyok tőle elájulva.

30/f

2019. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!