Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért válik unalmassá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válik unalmassá?

Figyelt kérdés

Ismerkedés viszonylag könnyen megy a nőkkel, hamar megtalálom a közös hangot/témát velük, jól elbeszélgetek a többséggel. Randi szintén nem jelent problémát, de második, harmadik találkozás után egyszerűen unalmassá válik számomra ez az egész. Az addig szimpatikus nő egyszerűen közömbössé válik, megunom és onnantól nem jelent kihívást számomra, elveszti addigi vonzerejét, és innentől csak azon pörög az agyam, hogy biztos van egy másik nő aki jobban megmozgat és nem válik unalmassá a második, harmadik randi után.

Más is volt már így?



2019. júl. 26. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Sokan érzik így, egy kapcsolat nem csupa tűz és vágy, azonban van akinek fontosabb egy nyugodt, stabil, folyton fejlődő szövetség.

Ha tudod magadról, hogy még nem tudnál így élni, ne tedd csak az elvárások miatt, élj úgy ahogyan jólesik, persze mások megbántása nélkül.

2019. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1, A legtöbbeknél alábbhagy a tűz, de az évek, vagy legalábbis hónapok múltával következik be, amikor már alaposan ismerik egymást. Azért az nem olyan gyakori, hogy valaki két-három randi után már unja a másikat...
2019. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Igen, igazad van, elegánsan átugrottam azt a részt, ahol 2-3 találkozásról ír a kérdező. :D Ez meg rólam árulkodik.

2019. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Velem is volt így (25/N) régen, csak randiról randira jártam. Sőt, olyan is volt, hogy valaki fél éve már nagyon tetszett, és mire már összejött a randi, addigra már nem akartam. Ők nem voltak az igaziak, ezt hívják fellángolásnak. Aztán jött az igazi, akivel már 2 éve vagyunk együtt, és még jobban szeretem, mint az elején.
2019. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Két éve együtt vagytok és már az igazi?

Na, térjünk erre vissza 10 év múlva :-)

2019. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!