Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megkap mindent minden téren egy párkapcsolatban, akkor előfordul, hogy unalmassá válik számára?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem ,mert ha megkap mindent minden téren, akkor az izgalmat is megkapja...
2016. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Elvileg a "jót" is meg lehet unni. Ez már csak így szokott lenni, ha megvan az embernek mindene egy idő után az sem jó, mert megunja. Most hirtelen az ugrott be, mikor az illető tele van pénzzel, bármit megvehet az ég világon, egy idő után mégsem lesz jó, mert megszokja és unalmassá válik, bár ezt nehéz elképzelnem.. :D
2016. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Láttam már ilyet ismerősöm mindent megadott a nőnek, aztán a nő kivágta és keresett egy prolit akinek olyan vad tekintete volt hogy kicsit féltem amikor megláttam.


Nyilván tapasztalatból nem tudok beszélni mert sosem volt még barátnőm és szűz vagyok, mert aki ocsmány és alacsony az csak "ablakból nézi" a nagy világot és lapít amikor egy ilyen sitteskülsejű figura fűzi a szebbnél szebb nőket.

2016. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
And the oscar goes to...
2016. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Mumusan ***** válasza:
Nem Hallottam ilyen esetről. De tudod bármit megadhadsz a másiknak, akkor is beüthet neki a szerelem hirtelen a semmiből. Akkor viszont dönthet úgy hogy elhagy.
2016. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kisebb dolgoknak már egyáltalán nem tud örülni, ami azért picit elkeserítő.
2016. márc. 7. 19:32
 7/18 anonim ***** válasza:

Életkortól is függhet. 20 évesen mindent megkaptam és mégis jött a váratlan szerelem...aztán 28-ra szépen túlvoltam ezeken.

Van aki azt állítja hogy a nőknek dráma kell mert megunják a sok jót is de személy szerint nekem annyi dráma volt 15 év alatt hogy jó lesz az "unalmas" kiszámítható nyugalom a következő 40 évre :-)

2016. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egészen addig nem unalmas, amíg meg nem jelenik Mr.Agglegény-s*ggf*j-kaszanova-béemvével aki előadja a janit és a barát/férj hirtelen unalmasnak tűnik.
2016. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Gondolom előfordulhat, persze.

De én pl a rosszat hamarabb megunom, mint a jót, azt egyelőre egyáltalán nem unom, bármeddig el bírnám viselni.

2016. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem lesz unalmas soha. Mivel a kapcsolatunkban en hozom letre az izgalmat.

Szexfuggo is vagyok, 1 napot nem birok nelkule. A huseget alapveto dolognak tartjuk.

N

2016. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!