Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire jön be ez a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire jön be ez a nő?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 26. 23:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
60%
Rossz a kép, múltkor egy ilyen nő csak öregebb kergetett a parkolóban külföldön, piát kért, le kellet tagadom hogy magyar vagyok :-D 5 percig kergetett,a bulgár majd le csapta.
2019. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Jó kilátások XD

Az utolsó képnél már nincs jobb.

Ne legyen kifogás a kép, please

2019. júl. 26. 23:56
 13/43 anonim ***** válasza:
89%
Én a "lábas" kérdéses vagyok. Adnék neki esélyt, örömmel:).
2019. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
43%

Az a baj, hogy tekintete homályos, így elsőre valamiért az ilyen tekintetekből az alábbiakat szűröm le:


Kereskedelmi tévék túlzásba vitt bámulása


Blikk, Story, Ripost, mint "szellemi táplálék"


Barátok közt és reality ""valóban megtörtént"" esetek igaznak gondolása


Megasztár meg hasonlók komolyan vétele


Minimális saját gondolat vagy vélemény, helyette "amit a többség mond az jó, mert a többség mondja" hozzáállás


Ez utóbbi a legrosszabb, pedig erős a mezőny.

2019. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van jobb kép is, mivel a második képen a nőnek még a nyála is kifolyt, az alsó ajkán látszik, szóval biztosan van vagy lehetne készíteni előnyösebbet.


Ha távolabb teszed a telefont az arcodtól jobb lesz, vagy kérj meg valakit, hogy fotózzon le.

2019. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg nem jó kép, kifejezetten csúnyának tűnik női szemmel. De normális beállítással, megfelelő stílussal teljesen átlagos lehetne (pozitív értelemben).
2019. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Halszemoptikával készült kép, torzít, nem a valóságot mutatja.
2019. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező! Tegyél ki egy olyat, amit spontán csinált rólad valaki. Nem szelfi. És lehetőleg természetes mosollyal.


Egyébként: ennyit arról, hogy "csak egy átlagos lányt szeretnék, aki nem kövér". Nekem ez a lány kimondottan vékonynak tűnik. Fiatal is, olyan 20 körül lehet. Elvileg ő az, aki előtt tömött sorban állnak a jó pasik. Erre ilyen válaszokat kap, hogy ha !!! Ő kezdeményezne !!!, akkor sorry, de nem az esete.

Nincs itt némi ellentmondás?

2019. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
77%
Rosszabb kép nem volt?Amúgy nem lenne csúnya,csak a frizurája előnytelen. 37F
2019. júl. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
90%
Ne kérdezgesd ezt.Szerintem nem lehet rólad se jó képet csinálni,de élőben tuti sokkal jobban nézel ki.Viszont kevés pasit fog ez érdekelni,ha csak képen lát.legalábbis én ezt tapasztalom.Bocs nő vagyok.
2019. júl. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!