Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire jön be ez a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire jön be ez a nő?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 26. 23:14
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Ha oldalnézetes képet teszek fel, azt lett volna a baj.
2019. júl. 27. 12:25
 32/43 anonim ***** válasza:
Ki ez a nő?
2019. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
46%
Ő Vlagyimir Putyin lánya, Olga.
2019. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
8%
Jézusom! Inkább ne mutogasd magad ha lehet!.... Rettenetes! Rajtad már semmi sem segít... Ma is rémálmaim lesznek ilyen látvány után.... Sajnállak, tényleg!
2019. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem azért elég sokan betennénk a hölgynek, keményen :)
2019. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy azt észrevettem a kis életem során ,hogy a férifak olyanok,hogy van egy nő aki pl így néz ki,mint a képen és ez a nő nem sminkeli magát,nem csinál magának jó frizurát,slamposan öltözködik,akkor a férfiak azt mondják és látják,hogy ronda ez a nő,fúj.

De ha ugyanez a nő elekzdi magát sminkelni,műszempilla,szoli,körmök, dögös,divatos ruhák,póthaj vagy menő haj..akkor a férfiak sziernt hirtelen 8-9-es lesz ez a nő.

Amúgy én így női szemmel is átlatok a dolgon és látszik,hogy ez egy szép nő,semmi gond az arcán,egyedül a fogaival van baj,hogy nagyon lent van az ínye amikor mosolyog.Szerintem ezt fogszabival vagy egyéb dolgokkal meg lehet csináltatni.

Szóval a lényeg az,hogy a férfiakat tényleg könnyű "átverni" ,ha sminkeslz és úgy öltözöl a mai divatnak megfelelően vagy amolyan ribisen azonnal bomba leszl nekik. Ha nem adsz magadra akkor akár egy szépségkirlynő is lehetsz ők oylan rondának fognak tartani,hogy lehet elzavarnának ,ha odamennél :D

2019. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó: Lányként mondom, hogy igazad van, de szerintem ezzel nincs semmi baj. Vannak a természetesen gyönyörű lányok, akik mindenhogyan 10/10-esek, jó nekik. Nekünk, többieknek meg ott van a lehetőség, hogy többet hozzunk ki magunkból. Nem értem, hogy mi a baj azzal, ha valaki nem hagyja úgy a haját, ahogy van, hanem egy számára előnyös frizurát választ, vagy nem veszi fel az első göncöt, ami a kezébe akad, hanem gondolkozik, hogy hogy öltözhetne csinosabban. Én szolizok is (nem most, most a Naptól vagyok fekete, hanem télen), és sminkelek is, bár utóbbit inkább azért, mert imádom, sminkesnek is készülök. A lényeg, hogy kócos hajjal, smink nélkül szerintem ilyen 10/4 vagyok, de ha összeszedem magam, kaptam már meg, hogy 10/8. Más kérdés, hogy engem nem igazán érdekel, hogy mások mit gondolnak, akár jót, akár rosszat, azért adok magamra, mert én jobban érzem úgy magamat a saját bőrömben.
2019. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
84%
Szia,szerintem sem baj,ha egy nő fogalkozik magával ezt nem mondtam. Csak annyit,ha nem teszi meg akkor a fériak rondának fogják látni,amint trükközik máris hú de szép lesz a szemükben. Én is nagyon adok magmara és én is leginkább saját magam miatt. Ezt amúgy már több férfi ismerősömmel eljátszottam,hogy ugyanazt a nőt akár kulcsár edina megmutattam nekik smink nélkül,salmposan fúúúj de ronda, majd kikészítve húúú de gyönyörű :D de több 10 másik nővel is ez volt,akár már ha a nőnek egyik képen göndör volt a haja másikn egyenes azon is szörnyülködtek,hogy de ronda már így a csaj a göndör hajjal neki nem kellene...stb.. egyenesen meg szexy 10-es xd
2019. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
84%
Férfiként írom, hogy igaza van a 36-osnak. Annak idején, olyan 17-18 évesen mentünk haverokkal bulizni, ugye találkozó, menjünk a csajokért, stb. Odaértünk, ép sminkelték az egyik lányt, amit kihoztak belőle, az állam koppant a földön kb. úgy feldobták a külsejét, normál hétköznapokon meg egy teljesen átlagos lánynak nézett ki.
2019. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos lány, nem csúnya. A profilképen még helyes is vagy, de a többi kép az valami eszméletlen előnytelen.
2019. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!