Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak azért tetszett meg mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért tetszett meg mert sajnálom?

Figyelt kérdés

Van párom, azonban mellette megtetszett egy ismerőse, aki nagyon jó ember, viszont régóta nincs senkije. Látom,hogy sokszor mennyire maga alatt van és sajnálom,hogy senki nincs aki kizökkentse ebből az állapotból. Én kicsit "belezúgtam" azaz inkább csak fellángolás szerintem, mert ha egy darabig nem látom akkor elmúlik az érzés.

Csak azért tetszik szerintetek mert kicsit megsajnáltam vagy csak saját magam nyugtatom ezzel?



2019. júl. 27. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen labilis érzelemvilágú lehetsz, ha képes vagy ilyen miatt vonzalmat érezni. Ez nagyon nem oké.
2019. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Úgye lesz belőle semmi, el fogod felejteni. Neki pedig van még 50 éve a magányra, mert változni úgyse fog ez az állapot.



Ez nem az a világ :)

2019. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
#2 höh bro.
2019. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt kívülálló nem fogja tudni megválaszolni, te tudod, hogy milyen tulajdonságai vannak az illetőnek, amik számodra vonzóak lehetnek. Szerintem CSAK sajnálatból nem alakul ki vonzalom, más is lehet ott, ami téged vonz. De azt csak te tudhatod, hogy mi az.
2019. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!