Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy bejöttetek egy lánynak, aki nektek is nagyon tetszett, de elszalasztottátok a lehetőséget, és jóval utána is bántátok még?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nőcsábász, úgyhogy kissé meglepetett, hogy (így utólag szerintem is, meg mások szerint is) elég egyértelmű jeleket adott nekem ez az igen gyönyörű és remek kisugárzású lány. El is csesztem azzal, hogy emiatt nem léptem. Egy idő eltelt már azóta, de még most is eszembe jut néha.
2019. júl. 18. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer, de csak neten beszéltük, és totálisan nem tűnt fel, hogy bejövök neki. Évek múlva mondta.
2019. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Jah, mert másba voltam szerelmes.
2019. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Minden nap előfordul velem
2019. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
A fiatalkorom erről szólt. 10 éve bánom.
2019. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gyötörd magad ezen.. “Elszalasztani egy lehetōséget” amúgysem jelenti azt, hogy tuti lehetett volna valami köztetek, ez csak egy “lehet-ōség”. Összejöhetett volna, de talán mégse. Amúgy milyen jeleket adott a lány?
2019. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hajjajj, de mennyi volt.
2019. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Nő miatt sose bánkódj. El kell taposni mindet.
2019. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És már nincs esélyed felvenni vele a kapcsolatot? Ha tényleg bejöttél neki, akkor lehet még most is örülne, ha nyitnál felé.
2019. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ahoy 8-as írja. Szedd össze a tökeid ha megvan az elérhetősége.


U.I: Nálam is nemrég próbálkozott valaki, de épp a kapcsolatom vége felé vagyok, így nem akartam belemenni semmibe. Most úgy tűnik vége lesz. Itt én voltam, aki visszafogta a flörtöléseket és a közeledését..


De ha tiszta lesz a lap nálam, akkor én fogok ráírni nyitni- (Ráadásul én kőként meg tudom tenni, szóval hajrá.)

2019. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyen. Az ember jobb ha nem "agyal" feleslegesen utólag hanem lép. Az a baj ha valaki fél cselekedni.
2019. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!