Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valamilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valamilyen külső változás miatt ábrándultatok ki valakiből, pedig nagyon tetszett nektek az illető?

Figyelt kérdés
Például levágatta a haját rövidre, elhízott/lefogyott...
2019. júl. 12. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Volt egy tökéletes lány, teljesen oda voltam érte. Tudom, hogy viszonyozta, de elköltözött egy másik országba. Érthetõ persze, hozott egy döntést, nem engem választott. Viszont kiábrándultam akkor, ha vissza is jönne sem kellene.
2019. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Haj vagy szakáll vágás miatt soha. Hízás miatt volt rá példa, de ott 30 kiló pluszról beszélünk, ami az arcán is nagyon látszott.

Olyan is volt, hogy 5 év alatt látványosan megöregedett, és már nem jött be. Itt értelem szerűen 5 èvig nem is találkoztunk.

2019. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nem külső változás... Én most csak arra vagyok kíváncsi.
2019. júl. 12. 18:03
 4/14 A kérdező kommentje:
Elsőnek szólt.
2019. júl. 12. 18:04
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Igen, elhíztak pl. De volt olyan is, aki megborotválkozott és úgy nagyon nem tetszett. Vagy levágta a haját és olyan fura lett.
2019. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Ohh hogyne, szerintem ezt mindenki átélte.

Egyik srác tök fiatalon elkezdett elől kopaszodni ő azért tetszett kevésbé.

Az egyik a barna haját szőkére festette viccből na az se tetszett, de azért ki nem ábrándultam.

De szerintem az elhízás miatt a leggyakoribb ez. Nekem sok férfi panaszkodta már, hogy a feleség, házastárs a kapcsolat eleje óta 20 kilót felszedett és úgy már nem tetszik nekik.


Ha igazi vonzalmat érzek akkor legkevésbé a haj ami számít. Nyilván más, ha egy férfi a hosszú hajú nőket szereti és egyszercsak megjelenik a párja felnyírt, tüsis hajjal.

2019. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt valaki, aki nagyon vonzott emberileg és külsőre is. Viszont, ha megborotválkozott, vagy megnőtt a haja, totál máshogy nézett ki, mint alapból és ilyenkor mindig kicsit kiábrándultam. Furcsa dolog ez, mert amúgy meg nem gondolom magam felszínesnek.
2019. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Eszembe jutott egy régi, vicces sztori. Baráti társasággal strandon voltunk. Ott összejött az egyik haver egy lánnyal. Megbeszélték, hogy isznak egyet még, és folytatják az ismerkedést. Elmentünk átöltözni, a főbejáratnál találkoztunk vele. A csajon bakancs, terepmintás nadrág, rocker póló, két kiló halálfejes bizsu, fekete smink. A havernak nem volt őszinte a mosolya. Nem ezt várta a virágos bikini után.
2019. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lazy Lover ***** válasza:
41%
Persze volt nem volt dagi a csaj de lefogyott a melle 0 lett meg ilyen striák is lettek a testén
2019. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Kitetováltatta a jobb karját, utána már nem tetszett. Teljesen bűnöző benyomást keltett utána, pedig egy nagyon helyes, izmos, értelmes pasi.
2019. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!