Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csúnya lány mivel tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya lány mivel tudna megfogni egy helyes, magas pasit?

Figyelt kérdés
És ha sikerül neki, akkor hogy érje el, hogy ne hagyja el egy cicababaert vagy csak egy szebb nőert?

2019. júl. 27. 15:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Egy ronda embert nem lát szépnek senki, felejtsétek már el a műbiztató kamudumákat, kérlek.
2019. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

> Manapsag? Amikor modellekre ahitoznak meg az itteni incel fiucskak is?

Édes istenem, ez a valóság tagadásának egy újabb foka. Az incel fiúcskáid, na meg úgy a férfiak többsége en bloc szó szerint mindenkire rámozdul, akinek puncija van... Ideje felébredni.

2019. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pénzzel, de mellette akkor is meg fog csalni
2019. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

"Egy ronda embert nem lát szépnek senki, felejtsétek már el a műbiztató kamudumákat, kérlek."


Ez sajnos igaz. És nem szép dolog valakit hamis reményekkel kecsegtetni. Én is ocsmány vagyok, engem sem találnak szépnek, a pasik ennek megfelelően viselkednek velem.

Egy nőnek 100x olyan rossz, ha ronda. :/

2019. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, en kover vagyok, csorba fogu, es nagy feju.

Megis tegnap is ketten probaltak felszedni.

2019. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!