Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszul ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok rosszul ha felnézek a Facebookra?

Figyelt kérdés
Felmegyek és folyamatosan azt látom hogy más női ismerőseimet akik kb. hasonló korúak, mint én, elveszik feleségül, lánybúcsújuk van, gyerekük születik. Én megy egyedül vagyok, rám biztos nem irigykedik senki sem.
2019. júl. 27. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát valóban nem irigyellek fijam/lányom vagy nemtom.
2019. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem fenyeget a veszély, nem vagyok fenn fékbúkon. :)
2019. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Megválaszoltad a kérdésed.
2019. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lazy Lover ***** válasza:
74%
mert irigyled őket de meg súgok 1 titkot az csak a felszín hány ilyen párt ismerek képen minden happy élőben meg egymást ölik ill csak a gyerek miatt vannak együtt hogy "családban" nevelkedjen kamura
2019. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Én már fél éve nem voltam facebookon, mert álarcos bál az az oldal! Kamu kamu hátán, csak a látszat szépség van. Egyébként én is egyedül vagyok, de nem irigykedem arra aki véletlenül tényleg az igazságot mutatja facebookon, de nagyjából az ami látszik annak a fele sem igaz. Lehet gyerek, férj, esküvő, de nem biztos hogy teljes boldogság az élete annak az illetőnek. 30/F
2019. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez mind a média,tv közösségi oldalak hatása. Én egy csomó mindent elkezdtem kikövetni mert egyszerűen nem érdekel, most meg hogy ha látok is ilyet, nem érzem hiányát mert tudom az én életemben is elfog jönni ez a pillanat, az hogy mikor soha nem tudni, leginkább akkor mikor készen vagy rá. :) 22/F
2019. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Na és az miért jó, ha irigykednek?

Ismerek olyanokat, akiknek már családjuk van, de facebookra nem töltenek fel semmit.

2019. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Hány éves vagy? Amúgy nyilván azokat nem látod, akiket még nem vettek el, ezért tűnik úgy, mintha mindenki ferjhez menne.
2019. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Jaj cica, én is így vagyok :$


De hogy mit tegyél, azt csak Te tudhatod. :)

2019. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Lényegében te is tudod: irigység, negatív érzések előjövetele, hogy nekik osszejott, neked pedig (még) nem. Viszont fb-n sokan nem a valódi énjüket mutatják, felszínesség az egész oldal. Én ezek miatt töröltem az oldalt. Azóta sokkal nyugodtabb vagyok, nem idegeskedek miatta.
2019. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!