Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Ha az illető sok képet rak ki magáról instára és Facebookra vagy aki szinte semmit nem oszt meg magáról?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha semmit arra azt mondják, hogy kamu és pszichós vagy :D

Ha sokat akkor meg az ellentéte.



Ne legyen facebookod, nekem sincs és azóta több csajt vittem ágyba mint előtte

2019. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gond, ha valaki semmit nem oszt meg? Férfiak és nők között is van olyan, aki nem a facen/instán éli az életét, sőt egyikből sincs neki. Se face, se insta.

Akkor ők már kevesebbek? Vagy mi?

2019. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy közösségi oldalon sem vagyok fent.De nem is érdekel,ha valaki ezért nem akar megismerni az csak jò nekem.

Csoportokba pedig egy mezei messengerrel is be tudnak venni emberek,ha olyan fontos és kihagyhatlan dolgokat kell tudatnunk egymással.

2019. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
A 'szinte semmi' az pont ideális. Évi 1 kép bőven elég, akkor pont lehet tudni, hogy hogy néz ki aktuálisan.
2019. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

az ismerőseim közül többnyire csak a szebb nők osztanak meg képeket, de azok szinte napi szinten, facebookon is és instagramon is....napi szinten...


de mind olyan kép ami csak azért tetszik az embereknek mert a csaj jól néz ki...habár személy szerint utálnám ha a barátnőm napi szinten mutogatná magát..


De mindig mosolygok azon, hogy ha a párjukkal a pasijukkal közös képet tesznek ki kb 15 embernek tetszik, ha a csaj egyedül van rajta akkor 150

2019. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb, ha van fészbúkja.
2019. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen 5-ös ez valóban így néz ki :D


Én meg azt szeretem, mikor a csaj évek óta mosolygós csókos "életem szerelme" közös képeket rak ki a párjával, közben meg elég sokan tudjuk , hogy félrek**úr...

2019. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem oszt meg magáról semmit.
2019. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7-es ennél még az jobb, amikor életem szerelme képek vannak, de mindig más élete szerelme:)
2019. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem egyre kevésbé menő mindent megosztani. A kevesebb néha több.

Évi 1-2 kép bőven elég.

2019. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!