Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én dramatizálom túl vagy ő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én dramatizálom túl vagy ő a bunkó?

Figyelt kérdés
Másfél éve együtt vagyok a barátommal és ezen a nyáron másodszorra megy el a haverjaival nyaralni én meg azért nem mentem sehova mert vele akartam lenni de ez még nem is olyan nagy baj de amióta elment alig hiv fel és ha felhiv akkor is a haverokkal röhög a telefonba. Nem rég felhivott és nagyon jó kedve volt (túl jó kedve de nem piától mert nem iszik) és bejelentette hogy megmasszírozta egy csaj. Én erre felkaptam a vizet mert én is megszoktam maszirozni és nagyon szereti és rosszul esett ez a dolog. Én vagyok a hibás vagy ő?
2010. júl. 11. 21:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

a barátaival engedd bulizni, mert egy idő után meg fogja unni, hogy folyton vele akarsz lenni. viszont a masszír miatt én is pipa lennék :D


18/L

2010. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
miért nem maszíroztatod meg magad te is valami jó csávóval
2010. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
pké hoyg barátok de egy nyáron hányszor akar velük lenni? Már másodszor ment el egy hétre velem meg egyszer ment el strandra egy napra
2010. júl. 11. 21:48
 4/37 anonim ***** válasza:
én azt tenném
2010. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

én dobnám a pi.csába

ilyen egy t.@hó t-.-

2010. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
hát akkor nem vagy elég ambiciózus. az én barátom is kétszer ment már nyaralni (most másodjára), de ha én el akarok menni vele valahová, akkor addig rágom a fülét, amíg el nem megyünk valahová :D jó, ő nem menekül előlem, tehát szívesen vagyunk együtt, de akkoris.
2010. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

rugd pi csan,nem erdemel meg teged


clyde88

2010. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
hát az tuti hogy lefogom cseszni mert elég rosszul esett hogy elment és alig hiv fel pedig ingyen beszélünk és bejelenti hogy megmaszirozta egy ribanc :@
2010. júl. 11. 21:55
 9/37 anonim ***** válasza:
Húú én is pipa lennék az 100,de a telefonba azt kellett volna mondanod hogy: Tényleg?Megmasszíroztad magad, egy csajjal?Oké,de akkor az volt az utolsó is, mert én többet nem foglak!:DÉs le csapni a telefont.Am meg azt se szép,hogy a haverokkal 2 hetet tölt, veled meg ,egy napot,akkor legalább veled is elment volna,ha nem is, egy hétre de jó 5 napra...de hát pasiból van,hagyd rá,mert a durca és a féltékenység nem jó dolog...
2010. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
én nem értem a pasikat.mire jó ez?még azt is mondja,hogy megmaszírozta egy csaj...de röhögve, gúnyosan.hát bunkó az ilyen már bocs.
2010. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!