Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok a bunkó pasikra buknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok a bunkó pasikra buknak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 17:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Az igazságra vagy kíváncsi vagy valami szebbre?
2011. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
A külső a legfontosabb nekik, azután jön h legyél bunkó.
2011. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
nem. ha valamelyik csaj a bukó srácokra hajt, az olyan is. én speciel biztos nem arra gondolnék, hogy tetszem a srácnak, ha bunkón bánik velem. Ha bunkó jó nagy ívbe elkerülöm. én azokat a fiúkat szeretem, bocsánat férfiakat, akik kinyitják az ajtót és megadják a nőnek a kellő tiszteletet
2011. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. És mivel sok srác él ebben a tévhitbe sokáig én is csak "bunkó" srácokkal találkoztam. Aztán jött egy FÉRFI aki önmagát adta. Kedves volt, lovagias és nagyon vicces is.

Na, hát vele azóta is járok és vígan élünk.


A fiatal korosztály szeret a bunkókkal járni, mert az olyan "férfias". Csak abba nem gondolnak bele ,hogy a magánéletbe is "bunkózik"


Én a lovagias és kedves, megértő férfiakra szavazok!


22/L

2011. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező, a válasz egyértelmű igen. Tudod a nőket ugyanannyira az ösztöneik irányítják, mint minket férfiakat, a különbség csupán annyi, hogy mi ezt bevalljuk, ők pedig álszenteskednek, sőt talán még önmagukkal szemben sem őszinték.

A nők nagy részének tényleg a nagydarab, izmos, nagypofájú, felvágós bunkók kellenek, habár ők váltig állítják, hogy egy megbízható érzékeny srácra vágynak. Ezért persze nem kell őket elítélni. Nem tehetnek róla. A természetben a nagypofájú izomagy lenne a király, a lányoknak az ösztöneik ezért súgják, hogy válaszd őt, mert tőle erős egészséges gyerekeid fognak születni, továbbá meg tud védeni a veszélytől. Az eszük hiába súgja, hogy "átver, és otthagy" nem fognak rá hallgatni. Ezek a szomorú tények. A probléma csupán annyi, hogy ez már nem a dzsungel, az izom gyakorlatilag semmire sem jó, és a nagy száj is inkább bajt okoz, ha nem társul hozzá műveltség és intelligencia.

2011. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
tökmind1 ha gazdag vagy
2011. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
I.G.E.N
2011. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 cynic ***** válasza:
100%
nem kell bunkónak lenni. legyél magabiztos és férfias, oszt kész.
2011. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de van olyan elfajzott lány (nem nő, hanem lány) aki azokra bukik.

A magabiztosság jó pont, de a bunkóság 90%-ban nem.

2011. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

"legyél magabiztos és férfias"


Magabiztos= ego 4ever, férfias=kigyúrt nagydarab izomagy a kettő együtt a bunkó pontos definíciója.,

2011. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!