Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen gyerekes viselkedéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gyerekes viselkedéssel a tiltás a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

3 napja még azt írta hogy szeret és bocsássak meg,béküljünk ki fontos vagyok neki,rajtam kívül pedig senki nem kell neki most meg rám írt hogy tiltsam le,bánja hogy velem kezdett nem sok hiányzik neki ahhoz hogy új barátnője legyen,küldött egy beszélgetés részletet hogy a csajt elhívta magához. Illetve hozzátette hogy ez a csaj ezerszer csinosabb mint én. Mondtam rendben engem már nem érdekel és hogy akkor vagánykodjon ha már a barátnője lesz de ha megismeri úgyis lapátra fogja tenni....

Nagyon felidegesített de nem a tudat hogy lesz neki más hanem ahogy viselkedik.

Hozzáteszem a válasza az volt idézem; adja a jó isten hogy előtted ba ss zam meg az anyja hátán....


2019. júl. 28. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás, törlés.
2019. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltanám le hátha könyörögbi fog mikor nem jött be az új csaj és fejéhez vághatnám,nah miva még sem vagy akkora szám...
2019. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!