Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

19 évvel ezelőtt megismerkedtem egy sráccal akinek pár nappal előtte volt az esküvője.Nem tudom miért házasodtak össze de nem is ez a lényeg. A srác belémzúgott,mondhatni szerelem volt első látásra részéről és bennem is kialakult ez az érzés.

Szerelmesek lettünk egymásba. Nekem nem volt ekkor kapcsolatom.4 hónapig tartott kapcsolatunk de nem bírtam megbékélni azzal hogy Ő nem független és ez sok dologban akadályoz minket.Kapcsolatunk megszakadt,pedig nagyon szerettük egymást.Ő a feleségével maradt,nekem lett új kapcsolatom majd férjhez mentem,gyerek nem született.Elváltam.

Újra férjhez mentem végre egy tökéletes emberhez.Sok év várakozás után megszületett kislányunk.Nagyon boldogok voltunk.Egy tökéletes család. Aztán hogy ne legyen minden ilyen szép,daganatos beteg lettem.Nem részletezem mi mindenen mentem/megyek keresztül.Ekkor már 18 éve tartottam a kapcsolatot a sráccal de csak baráti szinten 1-2 üzenet,ritkán telefon.Ő mindig is szeretett, soha nem múlt el nála ez az érzés.Házasságuk azóta sem működik.Azonban született egy gyerekük de csak azért vállalta a feleség hogy megtartsa az "anyagi biztonságot".

Pár hónappal ezelőtt amikor már túl voltam jó pár kemón stb.úgy döntöttünk a sráccal hogy 18 év után összefutunk és dumálunk egy jót.Meg is történt,jól éreztük magunkat de történt valami.Mintha nem is telt volna el ennyi idő,mintha 18 évvel ezelőtt lettünk volna,ott állt előttem egy szerelmes férfi és az én érzéseim amit nem tudtam hova tenni.Egy tökéletes családom van és szerelmes lettem a volt pasimba.Ezután többször találkoztunk és biztos voltam az érzéseimbe,közelebb kerültünk egymáshoz...

Neki van egy rossz házassága és egy gyereke.

Nekem egy jó házasságom és egy gyerekem és egy betegségem amit nem szabad/tudok elfelejteni.

Nem tudom mi lenne a jó megoldás de nehezen bírjuk már egymás nélkül,lépni meg nem merünk.

Sejtem hogy mit ajánlanátok de egyszerűen nem tudjuk elengedni egymást és igazából soha nem is tudtuk.Esetleg ha hasonló helyzetben volt valaki érdekelne a története,tanácsa.

Nyugodtan elhordhattok minden félének,én sem vagyok büszke magamra.Nem is gondoltam hogy ez velem megtörténhet,így Te sem tudhatod mit hoz a jövőd....


2017. máj. 9. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy boldog házastársi kapcsolat az nem ilyen mint a tiéd. Vagy nem mered magadnak bevallani, hogy nem vagy boldog a férjed mellett vagy álomvilágban élsz és nem veszel tudomást a problémáidról. Szerintem azért szép és mesebeli a kapcsolatod azzal a férfival mert nem ismered igazán. Csak időközönként láttad, ismered és egy olyan hamis tévképzet él a fejedben rola ami megkeseríti a házasságod és a mindennapjaidba kétségekben élsz ezért mert azt gondolod hogy valami nem okés.

Az a pasi ha igazán szeret és szerelmes beléd akkor nem maradt volna a feleségével. Úgy irtad le ezt az egész sztorit mint egy film részletet amiben keresed a happy and-et. Nem tudom mit éltél át az utobbi pár évben biztos fájdalmassá tette az életedet a kemo. De szerintem mindig legyél őszinte magadhoz és ne fekete fehéren lásd a dolgokat mint a mesékbe.

Szerintem mi a megoldás?

Szerintem beszéld meg az illetővel aki már elvileg a kezdetek óta szeret téged hogy miért nem képes kilépni a boldogtalan házasságából egy boldogabb kapcsolat reményében.

2017. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira szeretne,es annyira rossz lenne a házassága akkor simán elválhatott volna,szerintem.


Igazából itt neked kell a dontest meghoznod,vagyis hát nektek.


Szerintem azért ragaszkodsz ennyire hozzá,és vonz téged mert igazábol soha nem teljesedett be ez ag egész.

2017. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat!

Megismerkedésünk előtt 4 nappal volt az esküvőjük.Egy több éves kapcsolatot nem akart gondolom feladni egy 4 hónapja tartó(bizonytalan)kapcsolatért.

Utána évekig reménykedett hogy a házasságuk rendbe jön de nem így lett(feleség 1x le is lépett).Mindíg félt egy új kapcsolattól,attól tartott az sem lesz jobb,így maradt a biztos rossznál.Viszont eljött nála az az idő amikor már nem szerette volna tovább húzni az időt és elmondta a feleségének hogy szeretne gyereket gondolja át mert ha a feleség nem akar akkor Ő új életet kezd.

Így lett 19 év házasság után egy kisbabájuk.

Most ugye itt a várva várt gyermek(felmerült benne hogy nem is Ő az apa),nehezebb az elválás.

9 hónapja vagyunk " együtt" de úgy gondolja hogy várjunk még a döntéssel egy kicsit.

2017. máj. 9. 14:51
 4/4 A kérdező kommentje:

A házasságom tényleg tökéletes (volt).

Kedves férj,jó apa,dolgos,gondoskodó,jó a házas életünk.

Semmi rosszat nem tudnék írni.

Teljesen megőrültem,soha nem gondoltam hogy ennyi idősen ilyen problémával(is) kell megküzdenem.

2017. máj. 9. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!