Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért kombinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért kombinálnak egyfolytában?

Figyelt kérdés
Ha az embernek dolga van és nem tud nekik válaszolni, mert nem lóg egyfolytában a neten, utána egyből azzal jönnek, hogy biztos titkos programom volt, tuti más csajokkal randiztam, és saját magukat húzzák fel a semmin úgy, hogy közben még meg sem néztem mit írtak, mert nem értem rá. Esküszöm lassan már bealudni sem lehet, mert már abból is ezt hozzák ki. Ha meg normálisan beszélget velük az ember előbb-utóbb az is gyanakvásra ad okot és indul a kombinálás, hogy valami nincs rendben, biztos van valami hátsó szándéka, stb. Ez miért jó?
2019. júl. 29. 10:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%

Naaaa.... ne általánosítsunk állandóan (se csajok a pasikkal, se fordítva)


persze statisztikailag vannak gyakoribb esetek, az tény, de azért ne általánosítva húzzuk mindenkire


nekem pl. szuper barátnőm van, nem kombinál állandóan össze-vissza minden hlyeséget, ha mégis valami van, akkor rákérdez egyszerűen, én meg válaszolok és nem bonyolult az élet. Ugyan ez van fordítva is akár.


De a kérdésedre válaszolva.....


több okból kifolyólag:

- a csajokat úgy szokták nevelni (már a mesékben is ez van), hogy érzelmi alapon működjenek inkább, ami néha el tudja nyomni a logikát

- általában gátlásosabbak, szintén nevelés, társadalmi sztereotípiák és sok más dolog miatt, ezért nehezebb nekik úgy kimondani a frankót, vagy megkérdezni

- van itt még pár dolog, ezek így egymást erősítő tényezők

- mondjuk a hlye női magazinok (vagy a hlye férfimagazinok)

- de akár pl. az is, hogy szállóigévé vált az olyan is, mint pl. a "női megérzés" ami valami plussz skill-ként jelenik meg néhányak szerint, mikor valójában a logika teljes hiányának árnyaltabb megfogalmazása és a racionalitás helyett pusztán az érzelmi vonalon való téma, ami gyakran frankó is lehet, de csak akkor, ha valaki nagyon jó ember és önismerettel rendelkezik és érti az érzelmeit is, de akkor meg is tudja fogalmazni a dolgot és nem csupán csak "női megérzés"

2019. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A többségünk azért kombinál (főleg a fiatalok), mert magunkból indulunk ki. Régen én is ilyen voltam, mindenre azonnali válasz, és ha nem kapok visszajelzést, akkor biztos valami baj van... azóta ezt már kinőttem szerencsére, a hisztikkel és a kombinálással együtt, de nem mindenki képes a változásra.
2019. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
ma 14:13-as vagyok 0% értékeléssel és szeretném ha megosztanák a gondolataikat azok, akik nem értettek egyet velem és miért. Köszönöm!
2019. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!