Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 24 évesen hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 24 évesen hol kellene tartanom?

Figyelt kérdés

Üdv!

Mostanság sokat gondolok arra, hogy 24 éves férfiként túl gyerekes vagyok, és nagyon lemaradott, gyenge EQ-val. Volt egy kapcsolatom kb 2 éve, azóta csak randizgatás, néhány alkalmas összejárogatás jött össze. Akikkel randiztam, velük nem alakult ki egy kis szikra sem, pedig szerintem kedves, életrevaló lányok voltak, akik hosszútávú komoly kapcsolatra alkalmasak, de nem mentem bele egyikbe sem, mivel nem volt meg még a szikra sem, nem akartam senkit ezzel lerombolni. Kicsit gáznak tartom, hogy így egyszerűen összejöttek volna a dolgok, én meg simán nem tudok belemenni. Jelenleg ott tartok, hogy lassan végzek az egyetemmel, nagyjából elhelyezkedtem a szakmámban, szeretem amit csinálok, vettem a saját keresetemből egy autót, elkocsikázgatok, meg barátaimmal töltöm az időmet. Másokat elnézve, sokaknak már gyerek, legalább eljegyzés, minimum összeköltözés. Kicsit olyan visszamaradottnak érzem magam. Nektek erről mi a véleményetek? Válaszokat köszönöm!


2019. júl. 30. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!! Pont jó helyen jársz,élj még kicsit. A tapasztalt ábra azt mutatja (legalábbis az én ismerőseim között),hogy akik nem élték ki kellően magukat előbb-utóbb félrelépnek,feleség,gyerek mellett.

Fiatal vagy még nagyon.

26N

2019. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Aki meg akarja csalni a másikat, az úgy is megcsalja, hogy "kiélte magát".


Én speciel nem értem ezt a logikát. Most valaki lefekszik 50 nővel és utána élete végéig megszűnik ez a késztetése és utána megállapodik 1 nővel? :D Vagy nem szűnik meg és gondolja, már megvolt az az 50 úgy is?


Én ismerőseim közül 1 sincs olyan, aki ezt az éljük ki magunkat dumát tolja. Mindegyik 1 nővel akarja letudni az egész életét.


De persze ki milyen csoporthoz tartozik.


25F

2019. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott, ahol szeretnél tartani.

Bocs, de ez az "itt meg ott kéne tartanom" akkora baromság... az ember egy egyedi lény, nem egy egy kaptafára készülő robot.

2019. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

#2 persze, huszonévesen ilyen tündéri ábrándjaik vannak, de majd kérdezd meg őket 20 év házasság után. Elég naiv vagy.


Szerintem kérdező jól teszed, hogy nem állapodsz meg ilyen fiatalon, tudat alatt sem akarsz még.

2019. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Egyetemen tanítanak erről, nincs szükségem nekem kérdezősködni. Nem hiszem, hogy egy bizonyított tény ábránd lenne.


Naívnak mondani egy embert a véleménye alapján meg megint csak az iskolázottságodat tükrözi.


Másrészt ha ráeresztenénk erre a sokaságra egy ML algoritmust, képes lenne láthatóan elkülönült szegmentumokat létrehozni az én hipotézisem szerint.

2019. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
#5 jaj, ez a tipikus okoskodó, irritáló ember lehetsz, aki attól érzi intelligensnek magát, hogy kimásol egy sort a matekkönyvéből. Ügyes vagy, amúgy én is egyetemet végeztem, ha már iskolázottságról papolunk. Ettől még az is bizonyított tény, hogy nagyobb a válás és megcsalás esélye a fiatalon házasodottak körében.
2019. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerinte is psikent meg nyugodtan tiz evig se aggodj ilyenek miatt. inkabb elvezd az eletet a haverokkal, persze ha olyan lany jon aki megfog es minden klappol hajra, de csak mert masoknak elobb jon el ez a szemely, ne erezd magad rosszul. Lanykent kell nekunk sokkal elorebb gondolkodni, 25 korul mar mi nem tenghetunk lenghetunk csak ugy, hanem mar komoly kapcsolat kell amibol tenyleg lehet valami, ha 30 korul szeretnenk szulni.
2019. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kedvesek vagytok!:) Amiatt is aggódom, hogy csak max. fél éves kapcsolataim voltak, nem volt éveken át tartó szerelmem sosem:)
2019. júl. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!