Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz a mondás, hogy mind1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a mondás, hogy mind1 milyen szép egy nő, mindig van egy pasi aki már unja őt kefélni?

Figyelt kérdés

Én se hittem el, de most már 30 fölötti pasiként egyre több ilyen élményem van. Az előző barátnőm (szó szerint) egy 23 éves modell csaj volt, aki valamilyen divat újság címlapján is volt, mégis amikor már teljesen megkaptam, akkor már unalmas lett.

Ilyen az élet? Más is így tapasztalja ezt? Mindig csak az a nő fog izgatni akit aktuálisan nem vagy csak nehezen kaphatsz meg, aztán ha megkapod, unalmassá válik?


2019. júl. 30. 12:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
28%
Pár év után igen.
2019. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%

Sajnos ezt én is tapasztaltam. De bízom benne hogy a majdani feleségem megunhatatlan lesz.

De azért az vicc hogy mi már a jó csajokat is unjuk, más meg reszket hogy legalább valamilyet kapjon már túlkorosan🤣🤣🤣🤣🤣

2019. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
Igen. Én is 7 éve kefélem ugyanazt a csajt, de már unom. Kéne egy másik csak a szex miatt.
2019. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
Persze. Én mondjuk nőben vagyok ilyen, nagyon hamar ráunok bárkire. Nem tudom, hogy lesz így valaha tartós kapcsolatom.
2019. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Az LGBTQ+ közösség ezt frayszexuálisnak hívja.


Azt takarja, hogy eleinte (megismerkedéstől) nagyon vonzódsz hozzá szexuálisan, aztán az érzelmi kapcsolat erősödésével egyidejűleg csökken a szexuális vonzódás.

2019. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Emberek, amikor rájönnek, hogy nem minden a külső. Húha...
2019. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Ez így van ezért sem kell nekem senki, mindenki megunja egymást aztán jön a megcsalás.
2019. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Akit szeretek azt nem unom meg.

Külsőre jó egy nő érzelem nélkül, csak addig jó még párszor dug vele az ember. A párom egyáltalán nem hasonlít a mai női ideálhoz és meg is mai napig vele jó a szeretkezés.

Volt nekem is manöken barátnőm, de mivel érzés nem volt, csak dugtunk. Látványnak jó volt, de a szex olyan volt mint a pörkölt hús nélkül.

2019. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%

> Az LGBTQ+ közösség ezt frayszexuálisnak hívja.

Köszönöm, ma is tanultam egy tökéletesen felesleges és irreleváns dolgot.

2019. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Ezért jön jól egy közös perverzió, ami összetartja a párokat... :P
2019. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!