Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fèrfiak! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak! Mit szólnátok hozzá, ha a felesègetek fegyvert tartana?

Figyelt kérdés

Most költöztünk vidèkre. Ő külföldön dolgozik.

Közvetlen szomszèdaink nincsenek. Pár ève egyszer feltörtèk ezt a házat, de nem nagyon volt mit elvinni. Akkor lakatlan volt. Most viszont lenne mit.


Egyedül vagyok itthon 2 közepes termetű kutyával. Gondolkodtunk 3. kutyán is. De az nem lenne most felelőssèg teljes ötlet, idő hiány miatt.

30-40 ezerèrt kapnèk, 9mm-es gumilövedèkest. Engedèly nèlkül otthon tartható. Gyakorolni is lenne hol.


Párom volt règen katona. Èrt a fegyverekhez. Nincs ellene. HA róla van szó. Ha rólam, az már más.


Azok a fèrfiak akik a munka miatt ritkábban járnak haza: Mit szólnátok, ha a felesègetek beszerezne egy berettát?


Meg kellene brszèlnem vele, de ha nemet mond ès aztán mèg is megveszem, akkor haragudni fog.

Ha meg nem beszèlem meg vele. Csak elmondom, hogy szüksègèt èreztem. Talán haragudni fog, talán nem. Meg...azèrt ez mègis csak 30-40 ezer.


2019. júl. 30. 16:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Párom helyèben hogyan reagállnátok?
2019. júl. 30. 16:37
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Ácsi bácsi. Őrületesen nagy különbség van gumilövedékes és éles fegyver között. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt.


Gumilövedékes oké.

Éles fegyver nem oké. (El fog jönni pár év múlva az az időszak pl németországban, hogy ott az éles fegyver is okénak fog számítani sajnos.)

2019. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem akár tankot is tarthatna a párnája alatt.

Valószínű használná is, mivel 3 megtermett férfinek nekiment machetevel. Igaz, mellette voltak a kutyáink és már úton voltak a biztonságiak. Sikerült neki helyben tartani őket még ki nem értek a biztonságiak. Egyiknek lett 8 napon belüli kis sérülése.

2019. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Nőként írom:

Nem jó ötlet. Betör egy fegyvertelen férfi. Te ráfogod. Aztán mire észbe kapsz, ott egy férfi berettával, neked meg vérzi az orrod.

Vagy tanulj önvédelmet, vagy találj ki mást. Pl. pánik gomb több helyre a lakásban. Megnyomod, és vijjog is, mert értesít egy biztonsági szolgàlatot. Hamarabb kiérnek, mint a rendőr.

A két kutyát vidd el kutyasuliba. Annak is lenne értelme.

De a fegyvert egy nőtől simán el tudja venni egy kicsit rutinosabb verekedő. Aki betörni jár, azt meg többnyire az utca nevelte.

2019. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Csodálkoznék, hogy volt nő a világon, aki hozzám jött feleségül.
2019. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ki beszèlt itt èles fegyverről?! A berettát gumi lövedèkesben nèztem.


Mindketten küzdő sportolunk. Nem vagyok vèdtelen. De mègis csak más neki menni, vèdekezni egy 2x akkora pasi ellen pl. mint leadni egy figyelmeztető lövèst. Vagy talán lábon lőni.

2019. júl. 30. 16:51
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es.

Most vettük a házat. Írtam, hogy előtte nem lakták. Kèpzelheted milyen . ..

A kèt kutyám okos, engedelmes. De ha fejen baccák fejszèvel, kaszával, akkor hiába.

2019. júl. 30. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Aki fejszével készül a kutyára, az rád is kezet emel.

Őszintén szólva: ahol ilyen félelmeid vannak, ott nem volt jó ötlet házat venni.

Tudom, hogy nem ezt kérdezted. De a helyedben annyit tuningolnék a házon, hogy jobb áron el tudjuk adni, és vegyünk egy (akár kisebbet) olyan környéken, ahol nem kell két kutya mellett is betörőktől tartani.

Csak el ne mondd a vevőnek, hogy miért költöztök.

2019. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom vett ajándékba ilyen fegyvert, hogy meg tudjam védeni magam. Még nem használtam élesben, szerencsére nem volt rá szükség. Amúgy adnak engedélyt is rá, csak be kell jelenteni a rendőrségen. Ha van engedély, nálad lehet az utcán is, ha esetleg későn este mennél hazafelé.

Vesd fel neki nyugodtan az ötletet.

2019. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem adjuk el a házat. Nem tudom milyen a környèk. Pár napja vagyok itt. Jókat mondanak róla, de akkor is volt az a betörès.

A kèrdèsre válaszoljatik lègyszíves! Arra vagyok kíváncsi, nem másra!

2019. júl. 30. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!