Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha a feleségetek napi szinten éjjelig beszélgetne egy (fiú) barátjával?

Figyelt kérdés

Pár hónapja tart ez a dolog, a feleségem azt hiszi hogy nem tudok a dologról, de bele néztem a messengerébe és ott láttam hogy levelezgetnek. Ha éjszakás vagyok akkor egész éjjel szinte irogatnak. És mint utóbb kiderült amikor délelöttös vagyok akkor a feleségem megvárja még elalszom és már megy is irogatni, ezt már észrevettem mikor felébredtem mikor kifelé tartott a hálóból de azt mondta csak megnézi a gyerekeket úgyhogy visszaaludtam.

Mit tegyek? Ideges vagyok nagyon most.


2018. ápr. 15. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:

En akkor tennek ilyet a helyeben,ha keves lenne veled a szex. Illetve,ha nem lennel eleg figyelmes es rajongo viselkedesu velem.

N

2018. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Heti 3-4x szexelünk. Nem hinném hogy ez a gond.

Azt remélem nem lett szerelmes.

2018. ápr. 15. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ember..... beszélj már vele. Ha nem zavarná, hogy esetleg tudsz a dologról, akkor még talán nem lenne okod aggódni, de így sunnyogva bizonyára olyan beszélgetés vagy egyéb folyik, ami szerinte se férne bele a házasságotokba. Elvileg láttad a beszélgetésünk így csak el tudod dönteni. Szerintem beszéld meg ezt vele.

31/f

2018. ápr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elég valószínű, h. szerelmes... vagy legalábbis nagyon sokat jelent neki a fickó.


talán megkap tőle valamit, amit tőled nem.

2018. ápr. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elbeszélgetnék vele, hogy mit gondol a kapcsolatotokról, jó irányba haladtok-e, milyen céljai vannak, stb...
2018. ápr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!