Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferfiak, mit szolnatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mit szolnatok ha felesegetek ezt tenne?

Figyelt kérdés

Fiatal hazasok vagyunk.Frusztraltnak erzem magam amiatt, hogy a ferjem rengeteg nöt követ instagramon, fökent felmeszteleneket.A multkor az exet is lajkolta.Az en tabletomon teszi, nem titkol semmit, de engem idegesit es rosszul erzem magam emiatt...regen lajkolta is ezeket a nöket de miota szoltam mar csak vegigfut rajtuk...

Utalom es megalazonak tartom h ilyenekkel jöjjek neki, hogy ns lajkold mar...en egy komoly nö vagyok es ezek a dolgok nem az en vilagom...sajnos a gondolataim most ott tartanak, hogy ket lehetöseg közül valasztok...vagy elkezdek tonnaszamra pasikat követni , vagy pedig egy masik profilt keszitek es a nökhöz hasonlo kepeket teszek fel magamrol hatha eszreveszi magat...szerintetek, hogyan reagalna erre?



2017. márc. 5. 03:50
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Még hogy te komoly nő? Inkább gyerekesen féltékeny. Javíts az érzelmi intelligenciádon, és azon gondolkodj el, vajon miért nincs önbizalmad, hogy egy egyszerű lájk is összetör.


Magadban kellene rendet tenni, egy like csak egy like, nem félre...

2017. márc. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan pasi kell aki nem likeolgat nőket akkor olyat keress!

Van olyan, én sem likeolgatok mindenféle csajokat.

2017. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj meg, de ez a kérdés tartalmilag és formailag sem azt mutatja, hogy komoly nő lennél.
2017. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
A kérdés, hogy miért teszi a férjed ezt.
2017. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
A kerdezo is tulzasba viszi,de a valaszolok is. Ertem, hogy ferfioszton, meg nem jelent semmit, de azert legyen mar empatia a ferjben ilyenkor, hogy a csajok nezegeteset diszkreten teszi es nem a felesege elott allandoan, de legalabb ritkabban csinalna elotte. Ki ne erezne ettol, hogy a parja nem elegedett vele? Kivancsi vagyok, hogy ha a no nezegetne felmeztelen szupertestu pasikat a neten orrba szajba, a ferje elott, allandoan, akkor melyik ferfit ne kezdene el zavarni a dolog.
2017. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Én pasikat követnék és várnám a reakcióját.
2017. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyrészt gyerekes vagy, másrészt pedig a férjed okkal nézeget más nőket. Tudom, manapság nem divat, de a kommunikáció kettőtök között sokat segíthet.
2017. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen okkal nézegett másokat?
2017. márc. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Komoly nő :) :) :). Tini lány, ahogy írsz. Szerintem le sem sza...ná ha félmeztelen pasikat nézegetnél, a legtöbb férfit nem érdekli és nem hisztizik ilyenen. Ha lenni mit titkolni a akkor nem úgy csinálná, hogy lásd, akkor tényleg titkolná, törölné az előzményeket, minden nyomot a gépről amivel elő lehet szedni hogy hol járt a neten. Szerintem hagyd abba a kislányos hisztit, rakd rendbe az önbizalmad, mert tényleg csak azt éred el, hogy majd hozzád sem nyúl, aztán megcsal és lelép. Joggal. Az önbizalmadon kezd, mert féltékenység ilyen hisztis szinten nincs, csak önbizalom hiány. Azért zavar Téged ez, mert azt gondolod, hogy Te nem vagyok elég, nem Vagy elég jó és jobbat keres Nálad. Ha helyre rakod magad, akkor majd változni fog minden. Ha szex is ritka,(heti 1-2 az már ritka), nem kezdeményezel, prűd Vagy, akkor ott is próbálj változtatni.
2017. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as, pedig okkal, nézz mögé a dolgoknak. Azét a sorok mögött sokkal több van, mint egy féltékenységi, gyerekes hiszti. Nem lehet egyszerű a férjének.
2017. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!