Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a (jövőbeni)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a (jövőbeni) feleségetek ezzel állna elő?

Figyelt kérdés
Hogy maradjatok ti otthon a babával, mert ő nem szeretne otthon besüppedni a terhesség utáni depresszióba hanem szeretne dolgozni menni mert imádja a munkáját?
2016. máj. 10. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párommal felosztottuk. Másfél évet én voltam, másfél évet ő. Teljesen működőképes, csak olyan partner kel hozzá.
2016. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ismerősömnél az apa ment gyesre és maradt otthon. Aztán visszament dolgozni.


én am nemtom, nincs gyerekem még

2016. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A tesóméknál is ő maradt otthon, és a neje dolgozott.
2016. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Szoftverfejlesztőként gyorsan találok munkát (sőt távmunkában is rengeteg lehetőségem lenne), így én teljesen nyitottan állnék a témához.


Sajnos sok szakmában sok hónapig kell keresni az állásokat, hogy akadjon megfelelő. Ha neki lenne már egy olyan munkahelye, amit nagyon szeret és nem akarná otthagyni (mert ugye nagyon valószínű, hogy nem várja meg a pozíciója évekig), akkor én benne lennék.


4 órás részmunkaidős távmunkát viszont sanszosan végeznék a babaápolgatás mellett.

2016. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi így tervezzük, pontosabban az első fél évet még itthon töltöm, de utána marad ő. Nem is az én ötletem volt, egyszerűen nem rajong a munkájáért és szeretne egy kis szünetet. Én pedig karriert építenék, szóval ez pont jó így.
2016. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tök jó, azt hittem majd itt jönnek a felháborodó kommentek, de jó látni, hogy mennyien veszitek ezt teljesen helyénvalónak :)
2016. máj. 10. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem akarok gyereket, de ha mégis lenne a jövőben, biztos nem maradnék vele otthon.

34F

2016. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyan házaspárt ahol az apa "babázott" mindhárom gyerekkel, mert a feleség vezető beosztású jólkereső, ők így állapodtak meg, nincs ezzel semmi baj.
2016. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nő vagyok, de alapesetben nem találnám ezt gáznak. De azért nem mindegy, milyen munkáról beszélünk a két fél esetében. Ha a férfinek olyan munkája van, amiből ha kimarad pár hónapig, évig, már nem biztos, hogy visszavárják, az is lehet, hogy gyakorlatban annyi változás van, hogy nem képes egy hónap alatt belelendülni, a nő meg trafikos, akkor hisztinek tartanám.
2016. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!