Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez sztem csak én fújom fel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez sztem csak én fújom fel és esik rosszul?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, elég félénk minden téren, beleértve a szexben is. De mostanra minden rendben lett, belejött, segítettem neki sokat, a szex is csodálatos vele, annyi, hogy ő ragaszkodik a gumihoz, mondom engem ez a része nem zavar.

Viszont amit ma kaptam, kicsit szarul esett tőle. Benne vagyunk nagyban a dologban, mikor a fülembe súgja, hogy nincs nála gumi. Jó, mondom, itt van egy köpésre a spar, tényleg max 6 perc alatt megjárta volna. Erre beszól egy ilyet, de tök unottan, hogy most ezért menjek csak le, különben is mostanában úgyis sokat csináltuk. Na most elmondom, hogy 3 napja jöttünk vissza Bacsiról (3 napot voltunk lent, abból 2x szexeltünk), most 3 napja nem is találkoztunk, mert sok intézni valóm volt. És 3 nap nem találkozás után benyögni egy ilyet friss kapcsolatnál sztem elég gáz. Utána mondta, hogy máshogy is ki tudjuk elégeténi egymást. Az OK, csakhogy nekem ezután a beszólás után mindentől elment a kedvem és hazaküldtem.

Azt ne írjátok, hogy biztos mással is van, mert több közös ismerősünk is van, tudnék róla. Meg nagyon szerelmes belém és érzem is, puszilgat, csókolgat, ölelget, hogy így nem tudná senki megjátszani magát. Meg amúgy is kb 1 héten min. 4 napot találkozunk, de van hogy 5x is. Most volt kicsit kevesebb a megszokottnál 1 nappal. Barátnőm azt tanácsolta tegyem kicsit féltékennyé, járjak még kihívóbban, menjek el bulizni a barátnőimmel, hagy legyen kicsit féltékeny, ha már megkapott, lehet ez beválna.

Szerintetek ez mi volt meg alapból miért nem készült gumival? Ő 26 éves, tombolnia kéne a hormonnak ilyen korban, én vagyok a jóval idősebb 34 éves, de őt ez egyáltalán nem zavarja, mert külsőleg kb 25nek nézek ki.

Szóval mi lehetett a probléma ma szerintetek?



2019. júl. 30. 21:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, gondolom nem mi voltunk azok akikkel megosztottad, hogy milyen csodás vele a szex.

Gondolom ezt neki is elmondtad és hát úgy gondolkodhat, hogy 3 hónapja még a kukiját is alig merte megmutatni neked, most meg ő a nagy kandúr.

Ez, aki erre hajlamos annál minimum egy jókora egónövekedést tud kiváltani.

Lehet csókolgat puszilgat, de nem hülye, nyilván érzi, hogy ez a kapcsolat számodra is "előnyös", te is örülsz neki az meg tovább boostolja a kis önbecsülését, hogy egy 34 éves nő odavan érte.


A barátnőd 16 éves szinten áll, a probléma megoldása az, hogy kirakod a srácot.

2019. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Sok helyen kiütközik a korkülönbség"??


A gyengeelméjű barátnőddel együtt max egy 16 éves szintjén álltok. Ideje lenne felnőni.

2019. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%

Amiért ilyen gyerekes vagy, hányásig szopatnálak gumi nélkül. 🙂


31F (tapasztalt)

2019. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

De most komolyan, miért engem szidtok, meg gyengeelmélyűztök? A barátom meg már az elején kijelentette, hogy nem szereti, ha szopják.


A kérdés arról szólt, hogy ezek szerint neki túl sok a szexből így 3 hónapos együttlét és kb 1 hónapja szexelünkből, amit azért napok választanak el egymástól, tehát azért nem olyan hú de sűrű, hogy napi szinten 4 menet is legyen. De azért csókolgat, meg ölelget, meg bújik hozzám ezerrel.

2019. júl. 30. 22:47
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem ezt a barátnőm javasolta, hogy tegyem féltékennyé és ő 43 éves. 3 gyereke van és boldog kapcsolatban él. Akkor ő is gyengeelméjű?
2019. júl. 30. 22:49
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Amit írni fogok, az nem fog tetszeni előre szólok. nekem az írásodból úgy tűnik, hogy te lenezed ezt a srácot, sőt, úgy gondolod, hogy szivesseget trszel neki azzal, hogy vele vagy. Nem hiszem, hogy tisztelnéd őt, gy felnéznél rá, ez a korkülönbség miatt is lehet, hiszen te vagy az idősebb. Irányítod, és ha valamit ellentmond, akkor nem tetszik.


Írod, hogy friss kapcsolat, akkor akár felajánlhattad volna, hogy menjetek le együtt a sparba, vesztek hozzá egy ananászlevet és mindenki happy.


itt igazából neked kell eldnöntened, hogy továbbra is 26 éves tomboló hormonos hülyegyereknek állítod e be magad és mások előtt is, vagy pedig a párodnak, akit tisztelsz, szeretsz és nem teszed ki az éjszaka közepén, mert éppen nem ugrott a csettintésedre.


Ilyen esetekre egyébként szerintem nálad is lehetne 1 darab. Ha pedig többször előfordul, akkor pedig kommunikcióval megbeszélni hogy ki mit vár a másiktól, de ez oda-vissza dolog.

Sajnos tényleg azt érzem én is, hogy 34 évesen inkább 25ként viselkedsz, aki nem tudja mit akar, de azt most akarja és hisztivel akarja elérni a célját.


ott a másik oldal is: féltékennyé tenni vkit... ezt a játszmázást nem kellett volna már kinőnöd legalább 10 éve? Komolyan? Felnőtt ember vagy. Beszélgetni, kommunikálni a másikkal, megérteni hogy mi van a lelkében, mit miért tesz... ezek miért nem fontosak? Helyette még jobban le se sz**rni őt és bulikázni meg flörtölgetni?


Szerintem rendezd le a saját gondolataidat, mit szeretnél és azt miképpen. Sok sikert hozzá! Nem lesz egyszerű!

2019. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, Köszönöm, nem sértődtem meg, mert igazad van. Az a baj, hogy őt egyáltalán nem, engem viszont borzalmasan zavar a korkülönbség és lehet emiatt próbálnám irányítani, ami tudom, hogy undorító dolog. Csak még nem voltam ilyen szituban, meg ennyivel fiatalabb barátom sem volt, aki meg halál szerelmes belém.
2019. júl. 31. 00:29
 18/19 A kérdező kommentje:
Akik írtak nekem normálisan, kicsit felnyitották a szemem, én reagáltam túl. A korkülönbséget nem tudom elfogadni, amikor gyerekesen viselkedik még nagyon sokszor. De ennek ellenére próbálom megszeretni, csak mindig, amikor gyerekes, visszahőkölök és mindent kitalálok, hogy mivel tudom őt ellökni magamtól.
2019. júl. 31. 00:34
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
16-os vagyok. Nem undorító dolog egyáltalán. Csupán nem voltál ilyen helyzetbe, nem tudod hogy viszonyulj hozzá és ennyi. Ezért kell beszélgetni, és megismerni a másikat. Nem vagyunk gondolatolvasóak. Senki nem az. És nincs is ezzel baj. Önértékelés lenne az elsődlegesen a legjobb döntés számodra. Tényleg szívből kívánom, hogy sikered legyen benne!
2019. júl. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!