Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a leszbikusokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a leszbikusokat?

Figyelt kérdés

Ezt mondta rám egy egyetemi évfolyamtársam,mert visszautasítottam a közeledését.Nagyon kedves volt velem addig.Tudtam,hogy leszbikus,viszont soha nem zavart.Ő kedves volt velem és én is vele.Közös baráti társaságunk is van.Elmentünk bulizni szombaton.Részegen rám mászott, visszautasítottam őt.Megkérdezte,hogy miért?Nem elég vonzó,vagy mi?!(Tudja,hogy heteró vagyok).Mondta hogy úgy érzi szerelmes belém.Én tök kedvesen,nyugodtan elmondtam neki,amit már eddig is tudott.Hogy én nem vonzódom a lányokhoz.Erre ő semmit nem reagált,mondta,hogy ne haragudjak,meg hogy részegen össze-vissza beszél minden hülyeséget.

Mondtam,hogy semmi baj,de utána mivel kényelmetlenül éreztem magam,elmentem haza.

Azóta nem beszéltünk.Ma viszont rám írt egy közös barát és azt mondta,hogy az(nevezzük a lányt Andinak),Andi azt mondta,hogy én homofób vagyok még ilyenek és hogy ez csak most derült ki rólam.Magyarul hazugságokat terjeszt rólam csak azért,mert nem akartam HETERÓ nőként összejönni egy leszbikus nővel.Ti mit csinálnátok?


2019. aug. 1. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elbeszélgetnék vele. Megmondanám, hogy 1 kényelmetlen helyzetbe hozott amit be is nyeltél volna 2 mi a fenét képzel, hogy hulyeseget terjeszt. A másik opció, hogy el engeded a történetet mivel ebből már úgy gondolom normális baráti kapcsolat nem lesz
2019. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár utálhatod is őket nyugodtan, ha úgysem vagy az. Nem mindegy?
2019. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Elmondanam mindenkinek az igazsagot. Mi mast tennek?
2019. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megírnám, hogy ezek után Andit utálom, mert bunkó, a többi leszbikussal semmi bajom. Egyébként üzemem, hogy tanulja meg kezelni az elutasítást.
2019. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tojnék rá mit mondanak. Aki elém állna, hogy homofób vagyok, annak kifejteném, hogy nem vagyok, amúgy hadd beszélgessenek erről, ha nincs jobb téma.

Pár éve rólam terjedt az, hogy leszbi vagyok. Tudod mit csináltam? Semmit. Azóta már hatvanszor elfelejtették, én meg tudom magamról, hogy milyen kolbász jön be.

Szóval szerintem ne aggódj ezen, maximum, ha ez az Andi bedurvul , és rosszabb pletykákat tol rólad, akkor beszélgess el vele, hogy érezze a törődést.

2019. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkitől megkérdezném, hogy attól, hogy te heteró vagy és nem érdekel egy leszbikus közeledése, utálod őket? Ugye, nem, csak nem tudtál mit kezdeni a helyzettel. Ennyi. És, ha utalnád őket akkor eddig se lettél volna kedves vele.
2019. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!