Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm, de egyre jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de egyre jobban tetszik egy másik lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, akivel az év nagy részében kvázi távkapcsolatban vagyunk, mert vidéken jár egyetemre.

Sokáig voltam előtte egyedül, talán ez is az oka, hogy nem nagyon akartam magamban mérlegelni eddig a kapcsolatunkat. Relatíve sokat vitázunk, ő hirtelen felindulásból újabban gyakran bedobja a szakítás témát, de azért -eddig legalábbis úgy gondoltam -, megvagyunk.

Pár hónapja azonban megismertem egy másik lányt. Először nem volt semmi extra - külsőre szépnek találtam (habár nem az esetem), meg aranyosnak de ennyi.

Aztán ahogy megismertem... bang. Kiderült, hogy iszonyatosan okos, intelligens, nagyon jó vele beszélgetni. Egy csomó dolgot nagyon hasonlóan látunk, pedig az én világlátásom elég sajátos, nem is hittem volna, hogy létezik olyan lány, aki megért. Talpraesett, laza és vicces is.

Kezdetben próbáltam tőle távolságot tartani, de újabban egyre nehezebben bírom ki, hogy valahogy ne érintsem meg vagy kerüljek minél közelebb hozzá. Néha alig bírok koncentrálni, ha a közelemben van.

Tudom, hogy én is tetszem neki, nem tiltakozik a közeledésem ellen, elég sokat flörtölünk. Azt is tudom, hogy nincs pasija.

Nem tudom, mit csináljak. Az a baj, hogy ha összehasonlítom a jelenlegi barátnőmmel, akkor ezt a lányt sokkal érdekesebbnek és okosabbnak tartom, ráadásul külsőleg is megfog. De a mostani kapcsolatomat nem merném erre alapozva szétzúzni. Ő viszont nem fog átlépni egy bizonyos határt - tudja, hogy kapcsolatban vagyok, és bár eléggé érezteti, hogy bejövök neki, nem fog rám mozdulni, amíg barátnőm van - egyszerűen nem ilyen. Én viszont még mindig nem tudom elrendezni magamban ezt a dolgot. Félek szétbombázni a kapcsolatom (talán megszokásból, vagy mert nem akarok két szék között pad alá), még azt sem tudom objektíven megítélni, hogy ez nem csak egy fellángolás-emrészemről? Ezt olvasva, kívülrők ti hogy látjátok a dolgot?

30/F


2018. jún. 24. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Csere.
2018. jún. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Azt hittem valami huszonpáréves tini írta ezt... Lehet, hogy fellángolás, ezt neked kell megítélni, más nem fog tudni ebben segíteni. A barátnőddel meg ne azért szakíts, mert találtál valaki mást, hanem akkor, ha úgy érzed nem működik a kapcsolatotok, és a megbeszélés, aktív helyreállítási munka sem segített.
2018. jún. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Szánalmas vagy 30 évesen, hogy itt tartasz! Tetszik valaki más? B@sszus, mindig van mindenkinél szebb. De te ez alapján ugrálsz kapcsolatból kapcsolatba, hogy éppen ki tetszik. Szeretni képtelen vagy? Jelek szerint igen. Normál esetben az ember szereti a párját, és nem az alapján megy tovább hogy jajj, megtetszett más...ez max 16 évesen van így de lehet még akkor sem.

Csak azért nem akarod szétbombázni a kapxsolatod, mert félsz, hogy végül két szék közt a pad alá esel?

Tedd meg azt a szívességet a párodnak, hogy elmondod neki nem szereted és add meg neki a lehetőséget, hogy találjon valakit aki szereti, megbecsüli. Így csak egy gerinctelen semmi vagy.

2018. jún. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem egy fiatalabb írta ki... Én a helyedben az új lányt választanám.
2018. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!