Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nem szeretik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem szeretik, ha a csaj könnyen kapható és sok pasival lefeküdt, de ha nem fekszik le velük hamar, akkor az se jó. Mit akartok valójában?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 23:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Ezt akarnák valójában, ha lehetséges volna:


https://www.youtube.com/watch?v=0thpEyEwi80

2019. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%
1 hónap udvarlás után. Az udvarlás a legjobb az egészben, az az esszenciája, a fűszere az egésznek. Pl. ha egy nő egyből lefeküdt velem, az azzal engem sértett meg. Nem is ismer, nem is akar megismerni, hanem egyből dobja magát. Ha velem ilyen, mással is ilyen. Aztán még udvarolni sem engedett. Lelombozó, szakítás.
2019. aug. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Több olyan barátnőm volt aki az első alkalommal leszopott a kocsiban, második randin pedig mindig lefeküdtünk.

Egyiket sem gondoltam ri b a ncka.

Egy nő attól lesz ri b a n c, ahogy viselkedik egy kapcsolatban más pasikkal.

2019. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem csak következetességet. Ha mindenki mással egy labanc voltál, akkor ne játszd az agyad, hogy te milyen komoly nő vagy, mégpedig attól, hogy él döntöd, hogy xy-al z hónapig nem fekszel le.

33/f

2019. aug. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet , hogy mindenki mást; lehet, hogy pl az agyuknak akarják a látványt; de olyan nagy érzelmeik meg mondjuk nincsenek, tehát érzésből még mondjuk nem érzik, hogy szeretnék. (Én nem értek hozzá,és nő vagyok.) Szerintem várják meg a párok, amíg mind a kettőben megjelenik az az érzés, hogy szeretnék ezt egymással átélni, megélni
2019. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
*De ez ne is jöjjön mondjuk túl hamar; mondjuk 1 héten belül. lehetőleg.
2019. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!