Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a pasi első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a pasi első találkozás előtt ezt kérdezné?

Figyelt kérdés

Azt már jó pár napja beszéltük hogy én melyik utcán lakok, viszont ma azt is megkérdezte hogy hány szám alatt,hogy tudja hová kell mennie.

Természetesen nem mondtam meg és a kérdés is kiábrándító számomra amit a tudtára adtam.

Mondtam Azt is hogy hasonló szituációban már volt akit emiatt tiltottam.


2019. aug. 1. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan ismered?
2019. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Interneten jelölt be. Kb 1.5 hete. Személyes találkozó még az én hibámból nem sikerült.
2019. aug. 1. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még az utcát sem mondtam volna meg, ha kicsi utca.
2019. aug. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is kiábrándító lenne. Lehet nincs semmi rossz szándéka vele, de akkor sem mondanám el. Ha már kicsit jobban megismertem, akkor rendben van, de egy tulajdonképpen vadidegennek...

Egyszer mondtam el kb, hogy hol lakom egy hasonló szituban. Egy hét múlva már jelentkezett a srác, hogy a környékre költözött. Baromi ijesztő volt. Le is tiltottam, és utána még egy éven keresztül próbált elérni újabb profilokról.

2019. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden emberrel vigyázni kell! Bárki lehet zaklató vagy pszichopata! Nem adunk ki magunkról isnformációt ismeretlennek!
2019. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.5 hetes netes ismeretség! :D :D :D Aztán elmondod a címed. Szerintem küldj még neki egész alakos meztelen fotót is az arcoddal, majd nyomjatok egy szexchat-et videóval. Aztán küldj neki egy kis pénzt, hogy tudjon jegyet venni a villamosra... :D


Hát, ahogy az őseink mondták: mindenki úgy h.lye ahogy tud...

2019. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyilkos kevésbé de egy időben voltak ilyen betörések, egy lefoglalt többi addig kipakol...
2019. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!