Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem jo dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem jo dolog belemenni szexbe első találkozás alkalmával?

Figyelt kérdés

Még sosem láttuk egymást élőben. De nagyon kivagyunk éhezve.

20 l


2018. jún. 9. 10:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Miért ne lenne jó?
2018. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 iamaveryniceguy ***** válasza:
20%
Semmit sem befolyásol, hogy első randin vagy a hetediken.
2018. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha te is arra vágysz, nyugodtan. Csak aztán ne gyere picsogni hogy kihasználtak.
2018. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha ki vagy éhezve, akkor könnyíts magadon. De első randin dug.ni elég ribis, és majd a srácnak is meglesz rólad a véleménye.
2018. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Hm.Én tartanék a nemi betegségtől....

Vagy az egyéjszakás kalandtól.

A csalódástól....

De igaz,jól is elsülhet ha mindketten kivánjátok.Na de előre megtervezni?!:o

2018. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
O az elso alkalommal szexelni akart. Mondtam hogy azt varhatja. Masodik randin mar szexeltunk. Most hazasok vagyunk, es sok eve egyutt:D
2018. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Reálisan nézve nem hiszem, hogy befolyásolná a kapcsolat alakulását az, hogy az első vagy a n-ik randin történik meg.


Személyes véleményem szerint meg én szeretek lassabban közel kerülni a másikhoz. Nyilván, ha megvan a szimpátia és a vágy akkor úgy is alakul. De én magamtól például nem kezdeményeznék szexet az első találkozás alkalmával bár ez főleg azért van mert meg kel szoknom a másik fél érintését és közelségét.


Egyébként ami nem jó dolog az az, hogy előre eldöntitek, hogy nem jó belemenni vagy azt, hogy jó belemenni. Mivel, ha élőben nem láttátok egymást akkor felesleges ezt előre eltervezni.

2018. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem jó. Nagyon nem.

Ám ha nektek ez kell...

2018. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

Határozottan igen!!

Most nem mindegy hogy az elsőn vagy a 10. randin!!

2018. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Szergej55 ***** válasza:
75%
Aztán tényleg ne gyere ide megint, ha az első után nem keres többet. Én nem tartom jó ötletnek, nekem nem kellene olyan csaj, aki egy alkalom után rám vetné már magát, illúzióromboló.
2018. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!