Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? (Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Fél éve van egy "párom". Én nagyon szerelmes vagyok belé,bármit megtennék érte! Ő is szeret engem,de nem szerelemmel! Mindig hangoztatja,hogy mennyire fontos vagyok neki,meg nem akar elveszíteni,de nem igazán tesz érte! Van hogy egy-két napig nem is keress. De ha együtt vagyunk,akkor nagyon kedves,figyelmes. Viszont tudom,hogy melletem még legalább két lányt hűlyít a neten,de azt mondja,velük csak szórakozik! Miért nem vagyok elég neki én,ha tényleg annyira fontos vagyok számára,ahogy mondja?

Sok pasinak kell,hogy hódítsanak a barátnőjük mellett? Úgy értem,hogy bizonyítási vágyuk van,hogy kellenek másnak is?


2010. júl. 12. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe nem jutna
2010. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És te miért vagy még 1 ilyen idióta, gyerekes emberrel?
2010. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kidobnám a helyedben..Legyen benned büszkeség.
2010. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha ezt eltűröd,akkor meg is érdemled!
2010. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akármennyire szeretném is én nem tudnám elviselni, hogy a párom másik lányt hülyítsen..főleg nem kettőt. Repülne mint a madár..
2010. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én szakitanék vele

16L

2010. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!